Fish4Cats Finest Sardine Zobacz większe

Fish4Cats Finest Sardine ( Karma dla kota sucha )

Karma sucha dla dorosłych kotów wszystkich ras z sardynkami i batatami.

czytaj cały opis

Ocena: 

19,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Karma sucha Fish4Cats Finest Sardine, zawiera aż 65% ryb, z czego 22% to ryby świeże, dzięki czemu karma ma nieopisane walory smakowe. Produkt zawiera żurawinę, która ochrania układ moczowy, algi, które idealnie wpływają na skórę, sierść i stawy oraz bataty, które redukują powstawanie kłaczków powodujących wymioty. Karma ma w swoim składzie niską zawartość fosforu, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się kamieni w pęcherzu moczowym.

Skład karmy Fish4Cats Finest Sardine

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

mączka z łososia(33.00%), sardynki(22.00%), bataty(17.00%), maniok(13.00%), olej z łososia(8.00%), ekstrakt rybny(2.50%), olej słonecznikowy, ekstrakt drożdży, włókno grochu, algi, suszona żurawina, minerały.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Fish4Cats Finest Sardine to mączka z łososia. Łosoś zapewnia w karmie wysoko przyswajalne białka pochodzenia zwierzęcego, korzystne dla kociego organizmu. Dodatkowo, gwarantuje również kwasy tłuszczowe nienasycone wpływające na sierść i układ nerwowy. Mączkę wykonano z całej ryby, nie wyłącznie z mięsa.

Jako drugi składnik składu karmy producent podaje sardynki. Sardynki powinny stanowić dodatek do kociej karmy. Mają dużą zawartość białka zwierzęcego, które dobrze się trawi, ale dostarczają również tłuszczu, co może wpływać na dłuższą metę na otyłość u kota. Zawierają kwasy tłuszczowe nienasycone, niezbędne dla zdrowia organizmu.

Trzeci ingredient składu karmy to bataty. Bataty stanowią ciekawą alternatywą w karmach dla kotów, jeśli chodzi o zastąpienie zbóż bogatych w gluten czy kukurydzy. Te słodkie ziemniaki dostarczają nie tylko węglowodanów, ale również naturalnych włókien pomagających w procesie wydalania resztek pokarmowych. Są również bogate w beta-karoten. Nie powinny jednak stanowić podstawy karmy.

Kolejny komponent składu Fish4Cats Finest Sardine to maniok.

olej z łososia to kolejna pozycja składu karmy Fish4Cats Finest Sardine.

Kolejna, szósta pozycja to ekstrakt rybny.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to olej słonecznikowy.

Kolejna, ósma składowa karmy to ekstrakt drożdży.

Analiza składu karmy Fish4Cats Finest Sardine

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko surowe 31.00%
tłuszcz surowy 19.00%
popiół surowy 8.00%
błonnik 2.20%
kwasy tłuszczowe n-3 1.30%
tauryna 1250.00mg/kg

Dodatki dietetyczne

cynk 500.00mg/kg
mangan 133.00mg/kg
miedź 30.00mg/kg
bezwodny jodan wapnia 2.90mg/kg
selen 87.00mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Fish4Cats Finest Sardine

Fish4Cats Finest Sardine

Karma sucha dla dorosłych kotów wszystkich ras z sardynkami i batatami.

Produkty powiązane