Promocja! dr Seidel Sabunol obroża dla kota Zobacz większe

dr Seidel Sabunol obroża dla kota ( Witaminy dla kota i preparaty )

Obroża przeciwpchelna dla kotów.

czytaj cały opis

15,20 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Osoby które kupiły ten produkt, kupiły także:


Opis produktu

Obroża skutecznie eliminuje i odstrasza kleszcze na okres do 4. miesięcy, pchły - do 6. miesięcy, a także przerywa cykl rozwojowy pcheł w otoczeniu kota.

Obroża jest całkowicie bezpieczna dla kotów dzięki zastosowaniu specjalnych nacięć, które umożliwiają jej rozciąganie lub zerwanie w przypadku silnego szarpnięcia.

Obroża jest wodoodporna.

Sposób działania:

W czasie noszenia obroży substancje czynne uwalniają się i rozprzestrzeniają na skórze oraz sierści zwierzęcia, działając na pasożyty w sposób kontaktowy. Obroża zaczyna działać godzinę po założeniu. Efekt działania uzyskuje się po 6 godzinach. Obroża ma delikatny zapach charakterystyczny dla olejku geraniowego.

Przeciwwskazania:

- nie stosować u kociąt poniżej 3 miesięcy

- nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencji

Składniki aktywne:

- imidaklopryd 1,1% - działa insektobójczo wywołując nieodwracalny paraliż i śmierć pcheł.

- piryproksyfen 0,4% - hormon juwenilny (IGR), nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w otoczeniu psa.

Główne cechy


Producent dr Seidel
promocja w promocji

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Wczoraj założyłam obróżkę.Już po godzinie spadały pchły.Kot drapał się niecierpliwie.Dzisiaj jest dużo lepiej.Może to nowi pasażerowie na gapę Nadmieniam,że mój kot ma sąsiedztwo kotów bezdomnych.

Oceniający:
Oceń 

Obroż u mnie sprawdziła się znakomicie.Kot już na drugi dzień przestał się drapać i pchły znikneły Polecam

Oceniający:
Oceń 

Pcheł u 3 moich kotów nie zauważyłem.Natomiast u jednej kotki pod obrożą trzykrotnie!!! zadomowił się kleszcz i dorósł do dużych rozmiarów. Kleszczom nic nie było.

Oceniający:
Oceń 

Jestem zachwycona skutecznością tej obroży.Po jej założeniu już po 3 godzinach z kota zaczęły wypadać pchły. Polecam z czystym sumieniem.A Frontline zupełnie się u nas nie sprawdził.

Oceniający:
Oceń 

Dzisiaj zauważyłam u mojej jednej kotki pchłę, kotki nie wychodzą na dwór więc pewnie przywędrowała na mnie, sprawdzałam czy są też larwy, znalazłam jedynie na kocyku. Natychmiast pojechałam do sklepu i zakupiłam 2 obróżki. U małej kotki po chwili wypadły 4 pchełki po jakimś czasie głaszcząc ją znalazłam kolejne 4 prawie martwe. Staram się bawiąc z nią troszkę ją czochrać i obserwować czy nadal pchełki wylatują, ale jest na razie spokój. Na ta chwilę sprawdza się, zobaczymy jutro jakie będą efekty.

Oceniający:
Oceń 

Świetna. Przynajmniej dla kotów.. Próbowałam wszystkiego (m.in zakraplacze od weterynarza) przez półtora roku i nic. Dopiero po zastosowaniu tej obroży inwazja przeszła jak ręką odjął. Za to ja nabawiłam się zapalenia skóry rąk na tle alergicznym,ponieważ często głaszczę moje kocury(następnie myję ręce w miarę możliwości,więc nie jest to brak higieny),dlatego polecam sprawdzić czy nie jest się uczulonym na któryś ze składników

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

dr Seidel Sabunol obroża dla kota

dr Seidel Sabunol obroża dla kota

Obroża przeciwpchelna dla kotów.