Wkład do kuwety Clevercat Top-Entry Zobacz większe

Wkład do kuwety Clevercat Top-Entry ( Kuweta dla kota )

Wymienne wkłady do kuwety.

158,53 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Kuweta dla kotaGłówne cechy


Producent Clevercat
rodzaj kuwety dla kota kryta, standardowa
akcesoria do kuwet worki
odcień kolorystyczny beż

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

koty bez problemu akceptowaly nowa kuwete. dzieki niej problem sikania na scianke przez jednego z kotow zostal rozwiazany. zwirek rozsypuja nawet i z tej kuwety, ale w zdecydowanie mnejszej ilosci. polecam

Oceniający:
Oceń 

Koty kuwetę zaakceptowały. I dość chętnie z niej korzystają ( a mają do wyboru jeszcze dwie inne kryte ).
Kuweta duża, dość dobrze chroni przed roznoszeniem żwirku. Dobra dla kotów, które lubią sikać na ścianki - nic nie wyleci na zewnątrz. Środek łatwy do czyszczenia. Wewnątrz jednolita, bez wyżłobień. Gorzej z górą ze względu na "wycieraczkę", jednak i na czyszczenie góry można znaleźć sposób. Moim zdaniem bardzo dobry produkt.

Oceniający:
Oceń 

A mój kot nie zaakceptował tej kuwety. Wskoczył na nią, obwąchał, wsadził łeb do środka i tyle. Dalej korzysta ze swojej starej kuwety, a Clevercata zupełnie ignoruje. Tradycjonalista.

Oceniający:
Oceń 

Mamy koty od siedmiu lat i jest to najlepszy zakup dla kotów jaki do tej pory zrobiłam ;) Żwir nie jest rozsypywany i mam mniej sprzątania :) Kuwet jest mega duża ! Polecam !

Oceniający:
Oceń 

Zdaniem mojej rodziny - WARTO!Chociaż przyznam, że sceptycznie moi synowie patrzyli na napis -"Clevercat" zwracając uwagę na fakt, że to pewnie dla mądrych kotów kuweta - a nie dla naszego. Kot nasz wyjątkowo urodziwy jednak mądrością nie grzeszy - a jednak udało mu się.Przez cały dzień miauczał i patrzył na nas z takim wyrzutem, że myśleliśmy, iż w końcu jakiś wybrany w demokratycznym losowaniu przedstawiciel rodziny będzie mu musiał pokazać co i jak - ale w nocy, gdy nikt po domu się nie kręcił kot zaryzykował i jest sukces.Cieszy nas to ogromnie - w łazience w końcu czysto. W obsłudze kuweta jest wyjątkowo prosta no i mamy nadzieję, niezbyt awaryjna.

Oceniający:
Oceń 

Super kuweta! mój kot wcześniej rozsypywał żwirek po całej łazience, a teraz wreszcie panuje porządek. Maluch bez żadnego problemu przestawił się na nową toaletę. Świetny pomysł z pokrywą, na której zostają reszty żwirku, nie potrzeba już dodatkowej maty. Serdecznie polecam!

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Wkład do kuwety Clevercat Top-Entry

Wkład do kuwety Clevercat Top-Entry

Wymienne wkłady do kuwety.