Cibau Puppy Maxi Breed Zobacz większe

Cibau Puppy Maxi Breed ( Karma dla psa )

Cibau Puppy Maxi Breed to kompletny, zbilansowany pokarm dla szczeniąt dużych i olbrzymich ras w okresie odstawiania od piersi i wzrostu.

czytaj cały opis

Ocena: 

62,82 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Farmina Cibau Puppy Maxi Breed – kompletny pokarm dla szczeniąt dużych i olbrzymich ras w okresie odstawiania od piersi oraz w całym okresie dojrzewania. Szczególną uwagę poświęcono zapewnieniu odpowiednich ilości wapnia, fosforu i witaminy D, niezbędnych dla prawidłowego kształtowania się struktury kostne. Rozmiar granulek został stworzony z myślą o ułatwieniu poprawnego przeżuwania, które pobudza wydzielanie śliny i stymuluje procesy trawienne oraz przyswajanie pokarmu. Cibau Puppy Maxi Breed zawiera kurczaka i rybę, które są głownym źródłem białka oraz ryż i kukurydzę, które zapewniają łatwe do trawienia węglowodany. Olej rybny dostarcza odpowiednie ilości kwasów tłuszczowych omega-3; witaminy i minerały zapewniają prawidłową i zbilansowaną dietę. Pulpa buraczana jest źródłem cennych włókien, które pobudzają prawidłową pracę jelit, co, w połączeniu z lekkostrawnością składników sprawia, że odchody są niewielkie i mają spoistą konsystencję.

Skład

suszone mięso z kurczaka (32%), ryż (25%), kukurydza (14%), tłuszcz z kurczaka (14%), suszone ryby (8%), suszona pulpa buraczana (4%), olej z ryb (2%), olej roślinny (1%), monofosoran wapnia (0,6%), węglan wapnia (0,4%), chlorek sodu, suszone drożdże piwne, witaminy, chlorek potasu, glukozamina.

Składniki uzupełniające w 1kg: witamina A 13000 j.m., witamina D3 1300 j.m., octan witaminy E (alfa-tokoferol 91%) 130 mg.

Analiza składu

białko surowe 28%, oleje i tłuszcze 16%, błonnik 1,8%, popiół surowy 7,5%, wapń 1,3%, fosfor 0,95%.

Główne cechy


Producent Cibau
wiek psa dla szczeniąt
wielkość psa duża rasa

Skład karmy Cibau Puppy Maxi Breed

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

suszone mięso z kurczaka(32.00%), ryż(25.00%), kukurydza(14.00%), tłuszcz z kurczaka(14.00%), suszona ryba morska(8.00%), suszona pulpa buraczana(4.00%), olej rybny(2.00%), olej roślinny(1.00%), fosforan wapnia(0.60%), węglan wapnia(0.60%), chlorek sodu, suszone drożdże piwne(0.30%), chlorek potasu, glukozamina(0.04%), siarczan chondroityny(0.04%).

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Cibau Puppy Maxi Breed to suszone mięso z kurczaka.

Kolejna, druga składowa karmy to ryż.

kukurydza to kolejna pozycja składu karmy Cibau Puppy Maxi Breed.

Jako czwarty składnik składu karmy producent podaje tłuszcz z kurczaka.

Kolejny komponent składu Cibau Puppy Maxi Breed to suszona ryba morska.

Szósty punkt na liście składników to suszona pulpa buraczana.

Kolejny składnik w tej karmie to olej rybny.

Następna, ósma składowa karmy to olej roślinny.

Analiza składu karmy Cibau Puppy Maxi Breed

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko surowe 28.00%
oleje i tłuszcze surowe 16.00%
włókno surowe 1.80%
popiół surowy 7.50%
wapń 1.30%
fosfor 0.95%

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Cibau Puppy Maxi Breed

Cibau Puppy Maxi Breed

Cibau Puppy Maxi Breed to kompletny, zbilansowany pokarm dla szczeniąt dużych i olbrzymich ras w okresie odstawiania od piersi i wzrostu.