Cat's Best Universal Zobacz większe

Cat's Best Universal ( Żwirek dla kota )

Podściółka dla zwierząt; naturalne włókna roślinne pochłaniają wilgoć i zapachy.

czytaj cały opis

16,22 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Uniwersalny żwirek dla kotów. Może stanowić także wyściółkę terrariów i klatek dla innych zwierząt (chomik, żółw, królik itp). W 100% naturalny i niepylący. Stworzony jest w włókien roślinnych dzięki czemu może być usuwany do toalety. Szybko pochłania wilgoć i zapachy. Polecamy także: Hilton Drewniany Uniwersalny, Super Benek Uniwersalny

Główne cechy


Producent Cat's Best
jakość ekonomiczny
rodzaj żwirku dla kota roślinny, niezbrylający
kuwety i podściółki podściółka

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Zwirek nie nadaje sie dla kotow. Moze dla swinek czy krolikow, ale kotow? Rozsypuje sie po zmoczeniu, przez co powstaja jakby mialkie trociny, ktore trudno wybrac. Nie wiadomo co jest zmoczone a co nie, wszystko sie razem miesza. Poza tym ciagle jest roznoszony za kuwete i jak kot drapie jest halas, bo szura tym po kuwecie.

Oceniający:
Oceń 

Żwirek jest średni dla kotów. Duża ziarnistość początkowo wydawała się zaletą ,bo kot nie wynosił żwirku poza kuwetę , ale z czasem wałeczki sie rozkruszają i żwirek jest też poza kuwetą. Wadą jest to ,że żwirek się nie zbryla i powoduje to jego małą wydajność .Nie każdy kot będzie zadowlolony z takiego grubego ziarna. Możliwe ,że dla gryzoni jest świetny ,ale dla kotów polecam żwirki zbrylające o drobniejszym uziarnieniu.

Oceniający:
Oceń 

Głowna zaleta tego żwirku jest to ze prawie wogóle nie pyli.Cena jest dosc wysoka ale nadrabia jakoscią

Oceniający:
Oceń 

Wypróbowałem już chyba wszystkie żwirki dla gryzoni i universal jest bez konkuręcyjny wkoncu Niemiecka jakość

Oceniający:
Oceń 

Hmm uzywałem kiedyś ale miał wysoka cenę a tutaj jakoś dziwnie tanio

Oceniający:
Oceń 

Dobry dla mojej babci. Nie musi teraz dźwigać ciężarów przy zakupie żwirka. Żwirek jest faktycznie lżejszy. W połączeniu z jednorazową kuwetą katpak jest ekologicznie jak diabli. Ekologicznie i praktycznie. Zmiana kuwety przestaje być koszmarem.

Oceniający:
Oceń 

zapomniałam napisac o jednej wadzie:)troche sie roznosi poza kuwete

Oceniający:
Oceń 

Zwirek może nie jest tani ale rzeczywiscie bardzo wydajny; nawet przy dwóch kotach z czego jeden sika dużo. po usunieciu z kuwety można go wyrzucac do toalety wiec nie trzeba codziennie biegać z "paczuszkami" do śmietnika. dla mnie wazne i to, ze jest dużo lzejszy od bentonitowych-jak się nie ma samochodu to dwa worki po 20 l można spokojnie przytargac w przpadków bentoitu z jednym workiem byłoby ciezko. no i nie pyli się i nie trzeba szorowac łopatką po sciankach kuwety żeby usunąc resztki a potem walczyć z resztakimi bryłek, które oblepiają łopatkę i nie chcą "odpuscić". dobrze też pochłania zapachy. to tyle mojej opinii, nie wiem jaką maja koty...)

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Cat's Best Universal

Cat's Best Universal

Podściółka dla zwierząt; naturalne włókna roślinne pochłaniają wilgoć i zapachy.