Canagan Dog Scottish Salmon Zobacz większe

Canagan Dog Scottish Salmon ( Karma dla psa )

Bezzbożowa, sucha karma dla psów średnich ras, zawierająca mięso łososia, śledzia i pstrąga.

Ocena: 

65,93 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Osoby które kupiły ten produkt, kupiły także:


Główne cechy


Producent Canagan
wiek psa dla dorosłych
wielkość psa średnia rasa, mała rasa, duża rasa, miniaturka
jakość premium
skład bezzbożowa

Skład karmy Canagan Scottish Salmon Dog

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

świeży łosoś szkocki bez ości(26.00%), bataty, suszony łosoś szkocki(10.00%), suszony śledź(8.00%), groch, ziemniaki, suszona biała ryba(5.50%), olej z łososia(5.00%), świeży pstrąg(4.00%), lucerna, olej słonecznikowy, wywar z łososia(1.50%), białko z grochu, witaminy, minerały.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to świeży łosoś szkocki bez ości. Łosoś szkocki jest rybą o dobrej jakości mięsa, pochodzącą z naturalnych łowisk. Dostarcza psu przede wszystkim białka zwierzęcego, które łatwo się trawi, dlatego jest dobry dla psów wrażliwych. Sprawdza się w żywieniu psów cierpiących na alergie pokarmowe. Zawiera kwasy tłuszczowe nienasycone.

Kolejny składnik w tej karmie to bataty. Bataty to rzadko spotykana alternatywa dla popularnych wypełniaczy karm dla psów. Bataty dostarczają węglowodanów bez ryzyka pojawienia się reakcji alergicznej - nie zawierają bowiem glutenu. Dodatkowo są również źródłem witamin z grupy B oraz beta-karotenu.

Kolejna, trzecia składowa karmy to suszony łosoś szkocki. Nazwa składnika wskazuje na jego pochodzenie, co świadczy o dobrej jakości. Suszony łosoś użyty został w całości, bez wody - jest źródłem białka zwierzęcego, które łatwo się trawi i dobrze przyswaja. Dostarcza również kwasów tłuszczowych nienasyconych, dbających m.in. o zdrowie sierści czy skóry.

Karma Canagan Scottish Salmon Dog na czwartym miejscu składu ma suszony śledź. Suszony śledź to źródło łatwych do przyswojenia białek zwierzęcych. Dostarcza również kwasów tłuszczowych nienasyconych, potrzebnych dla zdrowia układu krążenia czy zadbanej skóry i sierści. W formie suszonej śledź nie zawiera wody. Sprawdzi się dla psów uczulonych na inne składniki zwierzęce.

Piąty punkt na liście składników to groch. Groch coraz częściej stanowi wypełnienie karmy dla psów. Jego zawartość błonnika pozytywnie wpływa na procesy trawienia oraz wiązania resztek pokarmowych w celu wydalenia. Jest to składnik bogaty w węglowodany, dlatego nie nadaje się w dużych ilościach dla psów z nadwagą.

Karma Canagan Scottish Salmon Dog na kolejnej pozycji ma ziemniaki. Ziemniaki stanowią wypełnienie popularnych psich karm przeznaczonych dla psów cierpiących na alergie pokarmowe - z uwagi na brak glutenu nie wywołują uczuleń. Są źródłem węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym. Dostarczają również niewielkich ilości włókien stymulujących trawienie.

suszona biała ryba to siódma pozycja na liście składników karmy..

Kolejny komponent składu Canagan Scottish Salmon Dog to olej z łososia. Olej z łososia uznawany jest za jeden z najlepszych tłuszczów, które mogą występować w karmach dla psów. Sprawdza się przy żywieniu psów wrażliwych oraz alergików. Łatwo się przyswaja. Stanowi źródło kwasów tłuszczowych nienasyconych, wpływających na zdrową skórę i sierść.

Analiza składu karmy Canagan Scottish Salmon Dog

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 33.00%
tłuszcz 17.00%
włókno surowe 3.50%
popiół surowy 9.00%
omega-6 2.80%
Omega-3 0.90%
wapń 1.86%
fosfor 1.42%

Dodatki dietetyczne

witamina A 16250.00IU/kg
witamina D3 2400.00IU/kg
witamina E 240.00IU/kg
monohydrat siarczanu żelaza 641.00mg/kg
monohydrat siarczanu cynku 577.00mg/kg
monohydrat siarczanu manganu 141.00mg/kg
pięciowodny siarczan miedzi 46.00mg/kg
bezwodny jodan wapnia 3.14mg/kg
selenin sodu 0.53mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Canagan Dog Scottish Salmon

Canagan Dog Scottish Salmon

Bezzbożowa, sucha karma dla psów średnich ras, zawierająca mięso łososia, śledzia i pstrąga.