Brit Premium By Nature Senior Large&Extra Large Zobacz większe

Brit Premium By Nature Senior Large&Extra Large ( Karma dla psa )

Pełnowartościowa karma dla każdego psiego seniora powyżej 7 roku życia dużych i bardzo dużych ras (25-90kg); zawierająca 45% kurczaka.

czytaj cały opis

159,83 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Nowe połączenie! Large i Extra Large.

Dzięki zastosowaniu unikalnej mieszanki ziół i owoców wyróżnia się wysokimi walorami smakowymi.

Można podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Zalecaną ilość dobową przedstawiono w tabeli żywieniowej. Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą. Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia.
 

Cechy:

  • Wspomaganie rozwoju stawów i mobilności
  • Zapobieganie stresowi i wsparcie funkcji serca
  • Optymalne ograniczenie masy ciała

Główne cechy


Producent Brit
wiek psa dla seniora
wielkość psa duża rasa
jakość korzystny
rekomendacje polecany przez zwierzakowo, bestseller

Skład karmy Brit Premium By Nature Senior Large&Extra Large

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

kurczak(45.00%), owies, pszenica, kukurydza, suszone jabłka, tłuszcz z kurczaka, olej z łososia, hydrolizowana wątróbka z kurczaka, drożdże browarniane, hydrolizat muszli skorupiaków, wyciągi z ziół i owoców, mannooligosacharydy, fruktooligosacharydy, Jukka Mojave, rumianek, borówka amerykańska.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to kurczak. Kurczak w karmie dla psa wykorzystywany jest powszechnie, przez co może powodować reakcje uczuleniowe u psich alergików. Jednocześnie, zapewnia źródło łatwostrawnych białek zwierzęcych, dzięki czemu sprawdza się przy żywieniu psów wrażliwych. W karmie użyto całego kurczaka.

owies to druga składowa karmy Brit Premium By Nature Senior Large&Extra Large. Zboże będące alternatywnym, dość rzadko występującym wypełnieniem karmy dla psów. W formie pełnoziarnistej jest źródłem umiarkowanej ilości węglowodanów oraz witamin z grupy B. Nie alergizuje tak silnie jak np. pszenica.

Jako trzeci składnik składu karmy producent podaje pszenica. Pszenica jest popularnym, acz coraz rzadziej wykorzystywanym elementem wypełniającym w karmie dla psów. Posiada sporo węglowodanów i wysoki wskaźnik glikemiczny. Jest ciężkostrawna, a dodatkowo najczęściej ze wszystkich zbóż wywołuje alergie pokarmowe.

Karma Brit Premium By Nature Senior Large&Extra Large na kolejnej pozycji ma kukurydza. Kukurydza jest jednym z bardziej popularnych wypełniaczy karmy dla psów. Dostarcza do organizmu m.in. fosfor, ale również sporo węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym. Nie jest polecana w karmach dla psów z nadwagą czy cukrzycą. Może wywoływać reakcje alergiczne.

Kolejny składnik w tej karmie to suszone jabłka.

Szósty ingredient składu karmy to tłuszcz z kurczaka. Tłuszcz z kurczaka jest jednym ze źródeł kwasów tłuszczowych, które są niezbędne do prawidłowych przemian w psim organizmie. Dostarcza m.in. Omega-6, wpływających na świetny wygląd sierści i zdrowie skóry. Może być źródłem energii. Zależnie od sposobu konserwacji - może nie wywoływać alergii.

Siódmy punkt na liście składników to olej z łososia. Olej z łososia jest jednym z ważniejszych dodatkowych składników w karmach dla psów. Zawiera dużo kwasów nienasyconych Omega-3, które doskonale wpływają na zdrowie i wygląd skóry oraz sierści. Szczególnie ważny jest dla szczeniąt - wspiera rozwój komórek mózgu i układu nerwowego.

Następna, ósma składowa karmy to hydrolizowana wątróbka z kurczaka.

Analiza składu karmy Brit Premium By Nature Senior Large&Extra Large

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko surowe 27.00%
tłuszcz 14.00%
wilgotność 10.00%
popiół surowy 7.20%
włókno surowe 3.00%
wapń 1.50%
fosfor 1.10%
kwasy tłuszczowe n-3 0.18%
kwasy tłuszczowe n-6 1.40%

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Zamawiamy już kolejny raz. Karma zawiera bardzo dużo mięsa (ok. 40%) w porównaniu do innych karm. Jej smak odpowiada psiakowi, który z radością rzuca się w kierunku miski na każdą kolejną porcję :) Poza tym, obsługa zwierzakowa.pl jest bardzo fachowa i miła, a dostawa błyskawiczna. Polecam wszystkim!

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Brit Premium By Nature Senior Large&Extra Large

Brit Premium By Nature Senior Large&Extra Large

Pełnowartościowa karma dla każdego psiego seniora powyżej 7 roku życia dużych i bardzo dużych ras (25-90kg); zawierająca 45% kurczaka.