Brit Care Endurance Duck&Rice Zobacz większe

Brit Care Endurance Duck&Rice ( Karma dla psa )

Zbilansowana, wysoko strawna karma premium dla aktywnych psów.

czytaj cały opis

206,24 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Brit Care Endurance to pełnoporcjowa karma klasy super premium. Hypoalergiczna formuła kaczka z ryżem dla psów bardzo aktywnych i psów pracujących

Energia metaboliczna: 4200 kcal/kg, Kwasy tłuszczowe Omega 3: 0,36%, Kwasy tłuszczowe Omega 6: 2,75%.

Instrukcje dotyczące żywienia: Odpowiednia dla psów pracujących (myśliwskich, zaprzęgowych, wyścigowych): zalecane dzienne spożycie karmy (patrz tabela karmienia)należy podzielić na kilka mniejszych porcji do podawania w ciągu dnia zgodnie z wydatkowaniem energii przez organizm psa – należy zmodyfikować dzienne porcje w zależności od aktywności psa. Podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podając karmę Brit Care po raz pierwszy, należy zmieszać ją z poprzednio podawaną karmą i w ciągu kolejnych 7 dni stopniowo zwiększać porcję karmy Brit Care. Codzienna dawka może różnić się w zależności od środowiska, aktywności i wieku psa. Należy zapewniać swojemu psu wystarczającą ilość wody do picia

Główne cechy


Producent Brit
wiek psa dla dorosłych
wielkość psa duża rasa, miniaturka, średnia rasa, mała rasa
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo, bestseller
skład bezzbożowa
rodzaj karmy dla psa wysokoenergetyczna

Skład karmy Brit Care Endurance Duck&Rice

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

mączka z kaczki(46.00%), ryż(30.00%), tłuszcz z kurczaka, olej z łososia(2.00%), suszone jabłka, drożdże browarniane, naturalne aromaty, hydrolizat muszli skorupiaków, zioła i owoce, hydrolizat chrząstki, ekstrakt z Jukki Schidigera, ostropest plamisty.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Brit Care Endurance Duck&Rice to mączka z kaczki. Kaczka jest źródłem białka zwierzęcego, które jest łatwe w trawieniu oraz wysoko przyswajalne dla psa. Kaczkę stosuje się dość rzadko, więc nie powoduje uczuleń, a także sprawdza się w karmach dla psów wrażliwych. Mączkę wykonano nie tylko z mięsa, ale i z całej kaczki.

Kolejna, druga składowa karmy to ryż. Ryż to jeden z popularnych dodatków i wypełnień karm dla psów. Jest to składnik dostarczający przede wszystkim lekkostrawnych węglowodanów, które zapewniają energię, ale też mają niski indeks glikemiczny, więc nie przyczyniają się do problemów z nadwagą. Sprawdza się w żywieniu psich alergików.

Karma Brit Care Endurance Duck&Rice na kolejnej pozycji ma tłuszcz z kurczaka. Tłuszcz z kurczaka to popularny dodatek do karm dla psów. W zależności od sposobu, w jaki został zakonserwowany, może wpływać na występowanie alergii pokarmowych. Dostarcza kwasów tłuszczowych niezbędnych do prawidłowych przemian w organizmie. Jest źródłem Omega-6.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to olej z łososia. Olej z łososia jest jednym z ważniejszych dodatkowych składników w karmach dla psów. Zawiera dużo kwasów nienasyconych Omega-3, które doskonale wpływają na zdrowie i wygląd skóry oraz sierści. Szczególnie ważny jest dla szczeniąt - wspiera rozwój komórek mózgu i układu nerwowego.

Piąty ingredient składu karmy to suszone jabłka.

Kolejny komponent składu Brit Care Endurance Duck&Rice to drożdże browarniane. Drożdże browarniane są jednym z korzystniejszych dodatków do psiej karmy. Zawierają sporo protein, wspierają również układ immunologiczny i wzmacniają odporność. Uważane są za naturalny sposób walki z pchłami oraz składnik polepszający jakość skóry i sierści.

Karma Brit Care Endurance Duck&Rice na siódmym miejscu składu ma naturalne aromaty.

Jako ósmy składnik składu karmy producent podaje hydrolizat muszli skorupiaków.

Analiza składu karmy Brit Care Endurance Duck&Rice

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko surowe 32.00%
tłuszcz 22.00%
wilgotność 10.00%
popiół surowy 7.00%
włókno surowe 2.00%
wapń 1.80%
fosfor 1.30%

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

http://klub.azan.com.pl/new-brit-care-endurance-12kg.html

Oceniający:
Oceń 

To nie jest opis,ani analiza tego składu karmy,karma brit endurance,to kaczka,ryż,itp.To jest stary brit care,i jego analiza.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Brit Care Endurance Duck&Rice

Brit Care Endurance Duck&Rice

Zbilansowana, wysoko strawna karma premium dla aktywnych psów.