Bozita Kawałki w sosie dla kota 370g ( Karma dla kota mokra )

Pyszne mięsne kawałki w sosie dla każdego kociego łakomczucha bez sztucznych wzmacniaczy smaku i środków barwiących oraz konserwantów.

czytaj cały opis

6,04 zł

6,04 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Bozita karma dla kota mokraOpis produktu

Bozita to naturalna, wysokojakościowa karma mokra dla kotów w każdym wieku. Karmy Bozita są produkowane z najwyższej jakości szwedzkiego mięsa, ryb oraz jaj, są wolne od zbóż, soi, konserwantów. Zawierają tylko 4% tłuszczu oraz wszystkie niezbędne witaminy, taurynę, a także kwasy omega 3.

SKŁAD:

renifer: kurczak, renifer (4% w każdym kawałku), wieprzowina, wołowina, węglan wapnia, drożdże (ß-1,3/1,6 glucan, 0,01%)

wołowina: kurczak, wołowina (6% w każdym kawałku), wieprzowina, węglan wapnia, drożdże (ß-1,3/1,6 glucan, 0,01%)
 
królik: kurczak, królik (7,2% w każdym kawałku), wołowina, wieprzowina, węglan wapnia, drożdże (ß-1,3/1,6 glucan, 0,01%)
 
łosoś: kurczak, łosoś (7,2% w każdym kawałku), wieprzowina, wołowina, węglan wapnia, drożdże (ß-1,3/1,6 glucan, 0,01%)
 
kurczak & indyk: kurczak (85% w każdym kawałku), indyk (7,2% w każdym kawałku), wołowina, wieprzowina, węglan wapnia, drożdże (ß-1,3/1,6 glucan, 0,01%)
krewetki: kurczak, krewetki (7,2% w każdym kawałku), wieprzowina, wołowina, węglan wapnia, drożdże (ß-1,3/1,6 glucan, 0,01%)

Główne cechy


Producent Bozita
promocja korzystny pakiet
wiek kota dla wszystkich
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo, bestseller
rodzaj opakowania kartonik
wielkość opakowania powyżej 200g

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Kotek uwielba wszystkie smaki, chociaz bo niektorych zdarza sie luzniejsza kupa. Karma jest pochlaniana w mgnienia okiem i jest zawsze wyczekiwana w akompaniamencie reczitalu wokalnego mruczka

Oceniający:
Oceń 

Kupuję tylko ten rodzaj mokrej karmy. Jak dla mnie same plusy: dobra jakość, duże opakwanie, podręczny kartonik, duży wybór smaków i każdy smakuje kotu.

Oceniający:
Oceń 

Jaki by nie był to smak niestety kot nawet nie chce podejść. Sos się przydał, a prasowane mięso- niestety nie.Za to kot sąsiadki się najadł i był zachwycony.

Oceniający:
Oceń 

..karma rewelacyjna kociak rąbie aż miło popatrzyć:):) miejmy nadzieję że mu po reniferze rogi nie wyrosną :):)

Oceniający:
Oceń 

Nasza kotka nie jest zachwycona karmą Bozita z krewetkami. Wylizuje tylko sos. Nie chodzi o same krewetki, bo jadała karmy z krewetkami,ale o konsystencje mięsa.Spróbujemy jeszcze inne smaki i zobaczymy. Mamy nadzieję ,że jej posmakują.

Oceniający:
Oceń 

Bardzo dobra karma - widzę po kotach, które zjadają z takim zapałem, że aż się miski trzęsą. Dla mnie niemożność kupienia karmy w ciut mniejszych opakowaniach jest jednak małym minusem - można przechować, owszem, ale jednak preferuję mniejsze porcje, które koty mogą zjeść "na raz", bez konieczności przechowywania pożywienia. No ale nie można mieć wszystkiego ;-) Stosunek jakości i ilości i ceny jest naprawdę dobry.

Oceniający:
Oceń 

mam kotka od niedawna i dopiero orientuję się w temacie menu dla kota, przekonałem się, że kupno dobrej karmy i do tego w atrakcyjnej cenie jest dobre dla kotka i dla właściciela ktory musi po pupilu sprzatać. Mój kotek pochłania ww. karmę która ma ładny zapach i konsystencje. Karnonik mozna spokojnie podzielić i przechowywać co daje nam doskonały wynik ekonomiczny i doskonałe pożywnienie dla mruczka pozdrawiam ja i mój zadowolony kot

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Bozita Kawałki w sosie dla kota 370g

Bozita Kawałki w sosie dla kota 370g

Pyszne mięsne kawałki w sosie dla każdego kociego łakomczucha bez sztucznych wzmacniaczy smaku i środków barwiących oraz konserwantów.