BiOMiLL SP Maxi Junior Fish&Chicken Zobacz większe

BiOMiLL SP Dog Maxi Junior Fish&Chicken ( Karma dla psa )

Pełnowartościowa, wysokoenergetyczna sucha karma dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich w wieku od 4 do 16-ego miesiąca życia; zawierająca ryby i kurczaka.

czytaj cały opis

Ocena: 

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Osoby które kupiły ten produkt, kupiły także:


Opis produktu

Przeznaczenie: duże i olbrzymie szczenięta od 4-16 miesiąca życia

BiOMiLL SP Maxi Junior Fish&Chicken jest kompletną i w pełni zbilansowaną karmą dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich (waga psa dorosłego powyżej 25kg) w wieku od 4-ego tygodnia do 16-ego miesiąca życia, czyli aż do osiągnięcia pełnego rozwoju.

Karma charakteryzuje się bardzo dużą zawartością ponadprzeciętnie delikatnego białka rybiego (21%), co zapewnia jej wyjątkowo wysoki poziom strawności i przyswajalności oraz ogranicza ryzyko występowania alergii pokarmowej, zwłaszcza alergii na tle białkowym. Duży udział białek drobiowych (12%), gwarantuje optymalnie wysoki poziom energetyczności, pozwalając w pełni zaspokoić zapotrzebowanie organizmu szczenięcia na ofensywne odżywczo proteiny pochodzenia zwierzęcego.

Struktura oraz wielkość granulatu odpowiadają wymogom anatomicznym psa dużego w fazie wzrostu. Rozmiar i forma krokieta są zgodne z wymogami delikatnego i wrażliwego przewodu pokarmowego psów tych ras.

Formuła ze względu na wysokie walory odżywcze może być stosowana jako pożywienie pełnoporcjowe dla suk szczennych w trakcie ciąży, aż do końca okresu skarmiania szczeniąt.

Karma jest wzbogacona licznymi suplementami chroniącymi i wspomagającymi funkcjonowanie poszczególnych układów organizmu zwierzęcia.

NATURAL DEFENCES - (zawiera witaminę A, D3, E i C, a także selen i cynk) stymuluje i wzmacnia układ odpornościowy.

OPTIMAL DIGESTION - optymalizuje procesy trawienne.

SKIN&COAT - nienasycone Kwasy Tłuszczowe Omega-6 i Omega-3 zapewniają zdrową skórę i lśniącą sierść.

GLUTEN FREE - w celu ograniczenia ryzyka wystąpienia alergii pokarmowej z diety wyeliminowano wszystkie ewentualne nośniki glutenu.

Karma wzbogacona jest dodatkowo w L-karnitynę, która wspomaga pracę serca i stymuluje spalanie tłuszczu.

Główne cechy


Producent BiOMiLL
wiek psa dla szczeniąt
wielkość psa duża rasa
rodzaj karmy dla psa wysokoenergetyczna

Oceny produktu

Dodaj ocenę

BiOMiLL SP Dog Maxi Junior Fish&Chicken

BiOMiLL SP Dog Maxi Junior Fish&Chicken

Pełnowartościowa, wysokoenergetyczna sucha karma dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich w wieku od 4 do 16-ego miesiąca życia; zawierająca ryby i kurczaka.