BiOMiLL SP All Breed Puppy Starter Zobacz większe

BiOMiLL SP Dog All Breed Puppy Starter ( Karma dla psa )

Kompletną i w pełni zbilansowaną sucha karma na bazie ryb dla szczeniąt wszystkich ras w wieku od 3-4 tygodnia do 8-16 tygodnia życia, w zależności od rasy szczenięcia.

czytaj cały opis

Ocena: 

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Przeznaczenie: szczeniąt wszystkich ras w wieku od 3-4 tygodnia do 8-16 tygodnia życia

Pełnowartościowa i wyważona dieta w pełni pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze wymagane przez szczenięta w najwcześniejszym okresie fazy ich wzrostu. Karmę charakteryzuje bardzo wysoki udział procentowy białka zwierzęcego użytego do jej produkcji, co pozwala w sposób ponadprzeciętny zaspokoić zapotrzebowanie szczenięcia na proteiny pochodzenia zwierzęcego.

W celu ograniczenia ryzyka wystąpienia alergii pokarmowej, z diety wyeliminowano dodatkowo wszystkie ewentualne nośniki glutenu (GLUTEN FREE).

Odpowiedni skład witamin i mikroelementów wspomaga procesy metaboliczne, bardzo dynamicznie zachodzące w organizmie szczeniąt w pierwszych tygodniach ich życia. Dzięki optymalnemu bilansowi minerałów karma istotnie wspiera prawidłową rozbudowę i funkcjonowanie kośćca, stawów i masy mięśniowej.

Karma charakteryzuje się odpowiednim stosunkiem protein do stopnia kaloryczności. Dzięki temu zaspokajane są wysokie wymagania energetyczne organizmu na pierwszym etapie długotrwałego i intensywnego rozwoju, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka wystąpienia nadwagi, która może prowadzić do obciążenia jeszcze niewykształconego kośćca.

Wielkość, kształt, struktura i poziom twardości granulatu odpowiadają wymogom anatomicznym psa we wczesnym okresie rozwoju. Rozmiar i forma krokieta są zgodne z wymogami delikatnego i wrażliwego przewodu pokarmowego psa na pierwszych etapach fazy wzrostu.

Główne cechy


Producent BiOMiLL
wiek psa dla szczeniąt
wielkość psa średnia rasa, mała rasa, duża rasa, miniaturka
rodzaj karmy dla psa wysokoenergetyczna

Oceny produktu

Dodaj ocenę

BiOMiLL SP Dog All Breed Puppy Starter

BiOMiLL SP Dog All Breed Puppy Starter

Kompletną i w pełni zbilansowaną sucha karma na bazie ryb dla szczeniąt wszystkich ras w wieku od 3-4 tygodnia do 8-16 tygodnia życia, w zależności od rasy szczenięcia.