Bento Kronen Lara Junior Zobacz większe

Bento Kronen Lara Junior ( Karma dla kota sucha )

Smakowita karma dla każdego kociaka z dodatkiem mięsa kurczaka.

czytaj cały opis

Ocena: 

8,12 zł

8,12 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Wspaniała, pełnowartościowa karma dla Twojego kociaka. Zadba o jego prawidłowy wzrost, higienę jamy ustnej, dodatek FOS sprawi, że jelitka będą ładnie pracowały.

Skład

Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (4% kurczak), zboża, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, ryby i produkty pochodne z ryb, minerały, drożdże, FOS, jukka.

Analiza składu

Białko 37%, tłuszcz 13%, włókno surowe 2.5%, popiół surowy 6.5%, wapń 1%, fosfor 0.8%, magnez 0.08%, tauryna 2000mg/kg.

Główne cechy


Producent Bento Kronen
wiek kota dla kociąt
jakość ekonomiczny

Skład karmy Bento Kronen Lara Junior

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

Kurczak(35.00%), zboża, oleje i tłuszcze, mleko i pochodne mleka(4.00%), produkty pochodzenia roślinnego, drożdże, minerały.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to kurczak. Z jednej strony kurczak stanowi dobre źródło białka zwierzęcego, które jest łatwostrawne i wysoko przyswajalne. Z drugiej strony taki zapis składnika wskazuje na to, że w produkcji karmy użyto całego kurczaka, łącznie z wnętrznościami czy np. dziobem.

Drugi punkt na liście składników to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

Karma Bento Kronen Lara Junior na trzecim miejscu składu ma oleje i tłuszcze. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

mleko i pochodne mleka to kolejna pozycja składu karmy Bento Kronen Lara Junior.

Kolejna, piąta pozycja to produkty pochodzenia roślinnego.

Szósty ingredient składu karmy to drożdże. Drożdże to dodatek do kociej karmy, który ma pozytywny wpływ na cały organizm zwierzęcia. Dostarcza sporo protein wysokiej jakości i posiada dużą zawartość soli mineralnych oraz witaminy z grupy B. W pewnym stopniu drożdże działają również przeciwpchelnie.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to minerały. Dodatek pod postacią minerałów pozwala na zapewnienie kotu zbilansowanego, harmonijnego rozwoju, zwłaszcza na etapie dorastania. Z czasem minerały są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ich dodatek do karmy powoduje, że nie jest potrzebna dodatkowa suplementacja.

Analiza składu karmy Bento Kronen Lara Junior

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 36.00%
tłuszcz 12.00%
włókno surowe 1.50%
popiół surowy 8.50%
wapń 1.30%
fosfor 1.20%
tauryna 0.20%

Dodatki dietetyczne

witamina A 30000.00IU/kg
witamina D3 1500.00IU/kg
witamina E 150.00mg/kg
żelazo 75.00mg/kg
jod 2.00mg/kg
miedź 10.00mg/kg
mangan 86.00mg/kg
cynk 100.00mg/kg
selen 0.80mg/kg
przeciwutleniacze  

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Bento Kronen Lara Junior

Bento Kronen Lara Junior

Smakowita karma dla każdego kociaka z dodatkiem mięsa kurczaka.