Bento Kronen Lara Adult Turkey Chicken Zobacz większe

Bento Kronen Lara Adult Turkey Chicken ( Karma dla kota sucha )

Przepyszna karma dla każdego kota z dodatkiem mięsa kurczaka oraz indyka.

czytaj cały opis

Ocena: 

5,98 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Lara Fitness dla kotaOpis produktu

Przepyszna karma zachwyci każde kocie podniebienie. Mięso kurczaka oraz indyka zapewniają jej smakowitość. Dodatkowo zboża i warzywa zadbają o stan skóry i sierści Twojego milusińskiego.

Skład

Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, drożdże, ryby i produkty pochodne z ryb, warzywa, minerały, FOS, jukka.

Analiza składu

Białko 32%, tłuszcz 16%, popiół surowy 7.5%, włókno surowe 2.5%, wapń 1.3%, fosfor 0.9%, magnez 0.08%, tauryna 2000mg/kg.

Główne cechy


Producent Bento Kronen
wiek kota dla dorosłych
jakość ekonomiczny
rodzaj karmy dla kota dla niewychodzących z domu , dla wychodzących z domu

Skład karmy Bento Kronen Lara Adult Turkey Chicken

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

Kurczak(30.00%), indyk(4.00%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa(1.00%), drożdże, minerały.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Bento Kronen Lara Adult Turkey Chicken to kurczak. Z jednej strony kurczak stanowi dobre źródło białka zwierzęcego, które jest łatwostrawne i wysoko przyswajalne. Z drugiej strony taki zapis składnika wskazuje na to, że w produkcji karmy użyto całego kurczaka, łącznie z wnętrznościami czy np. dziobem.

Kolejny komponent składu Bento Kronen Lara Adult Turkey Chicken to indyk. Indyk stanowi pożywne źródło białka zwierzęcego. Jest dobrze trawiony, a przez to ma również wysoką przyswajalność. Nadaje się do karm dla alergików oraz kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. W karmie użyty został cały indyk, a nie wyłącznie jego mięso.

Kolejna, trzecia składowa karmy to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

Czwarty ingredient składu karmy to roślinne ekstrakty białkowe. Organizm koci przyswaja w pełni białka zwierzęce, dlatego białko roślinne jest dla niego z zasady mniej wartościowe. Takie ekstrakty roślinne mogą być ciężkostrawne, a podawane w karmie na dłuższą metę będą powodować skutki uboczne w kondycji kota. Składnik ten podnosi ilość białka w analizie.

oleje i tłuszcze to piąta składowa karmy Bento Kronen Lara Adult Turkey Chicken. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

produkty pochodzenia roślinnego to szósta pozycja na liście składników karmy..

Karma Bento Kronen Lara Adult Turkey Chicken na kolejnej pozycji ma warzywa.

Następna, ósma składowa karmy to drożdże. Drożdże to dodatek do kociej karmy, który ma pozytywny wpływ na cały organizm zwierzęcia. Dostarcza sporo protein wysokiej jakości i posiada dużą zawartość soli mineralnych oraz witaminy z grupy B. W pewnym stopniu drożdże działają również przeciwpchelnie.

Analiza składu karmy Bento Kronen Lara Adult Turkey Chicken

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 32.00%
tłuszcz 10.00%
włókno surowe 2.00%
popiół surowy 8.00%
wapń 1.10%
fosfor 1.00%
tauryna 0.20%

Dodatki dietetyczne

witamina A 20000.00IU/kg
witamina D3 1000.00IU/kg
witamina E 100.00mg/kg
żelazo 50.00mg/kg
jod 1.40mg/kg
miedź 7.00mg/kg
mangan 57.00mg/kg
cynk 65.00mg/kg
selen 0.20mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Bento Kronen Lara Adult Turkey Chicken

Bento Kronen Lara Adult Turkey Chicken

Przepyszna karma dla każdego kota z dodatkiem mięsa kurczaka oraz indyka.