Bento Kronen Lara Adult Sterilised Zobacz większe

Bento Kronen Lara Adult Sterilised ( Karma dla kota sucha )

Chrupkie, suche kawałeczki w karmie Lara Adult Sterilized to doskonały i smaczny sposób pozwalający zachować Twojemu ulubieńcowi dobrą kondycję.

czytaj cały opis

Ocena: 

24,60 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Lara Fitness dla kotaOpis produktu

Koty poddane zabiegowi sterylizacji mają trudności z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Chrupkie, suche kawałeczki w karmie Lara Adult Sterilized to doskonały i smaczny sposób pozwalający zachować Twojemu ulubieńcowi dobrą kondycję. Twój kot będzie pałaszował tę pachnącą kurczakiem potrawę z ogromną przyjemnością.

Skład

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (Kurczak 30%) Zboża, Warzywne ekstrakty proteinowe, Oleje i tłuszcze, Produkty pochodzenia warzywnego, Celulozy 2%, Minerały, Drożdże.

Analiza składu

Białko 34%; Tłuszcz 9%; Błonnik 4%; Minerały 9%; Wapń 1,1%; Fosfor 1%; Sód 1%; Magnez 0,1%; Tauryna 0,2%

Główne cechy


Producent Bento Kronen
wiek kota dla dorosłych
jakość ekonomiczny
rodzaj karmy dla kota dla niewychodzących z domu , dla sterylizowanych

Skład karmy Bento Kronen Lara Adult Sterilised

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

Kurczak(30.00%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, celuloza(2.00%), minerały, drożdże.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Bento Kronen Lara Adult Sterilised to kurczak. Z jednej strony kurczak stanowi dobre źródło białka zwierzęcego, które jest łatwostrawne i wysoko przyswajalne. Z drugiej strony taki zapis składnika wskazuje na to, że w produkcji karmy użyto całego kurczaka, łącznie z wnętrznościami czy np. dziobem.

Kolejny komponent składu Bento Kronen Lara Adult Sterilised to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

Trzeci ingredient składu karmy to roślinne ekstrakty białkowe. Organizm koci przyswaja w pełni białka zwierzęce, dlatego białko roślinne jest dla niego z zasady mniej wartościowe. Takie ekstrakty roślinne mogą być ciężkostrawne, a podawane w karmie na dłuższą metę będą powodować skutki uboczne w kondycji kota. Składnik ten podnosi ilość białka w analizie.

Kolejna, czwarta pozycja to oleje i tłuszcze. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

Jako piąty składnik składu karmy producent podaje celuloza.

minerały to szósta pozycja na liście składników karmy.. Dodatek pod postacią minerałów pozwala na zapewnienie kotu zbilansowanego, harmonijnego rozwoju, zwłaszcza na etapie dorastania. Z czasem minerały są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ich dodatek do karmy powoduje, że nie jest potrzebna dodatkowa suplementacja.

Karma Bento Kronen Lara Adult Sterilised na kolejnej pozycji ma drożdże. Drożdże to dodatek do kociej karmy, który ma pozytywny wpływ na cały organizm zwierzęcia. Dostarcza sporo protein wysokiej jakości i posiada dużą zawartość soli mineralnych oraz witaminy z grupy B. W pewnym stopniu drożdże działają również przeciwpchelnie.

Analiza składu karmy Bento Kronen Lara Adult Sterilised

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 34.00%
tłuszcz 9.00%
włókno surowe 4.00%
popiół surowy 9.00%
wapń 1.10%
fosfor 1.00%
sód 1.00%
magnez 0.10%
tauryna 0.20%

Dodatki dietetyczne

witamina A 20000.00IU/kg
witamina D3 1000.00IU/kg
witamina E 100.00mg/kg
żelazo 50.00mg/kg
jod 1.40mg/kg
miedź 7.00mg/kg
mangan 57.00mg/kg
cynk 65.00mg/kg
selen 0.20mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Bento Kronen Lara Adult Sterilised

Bento Kronen Lara Adult Sterilised

Chrupkie, suche kawałeczki w karmie Lara Adult Sterilized to doskonały i smaczny sposób pozwalający zachować Twojemu ulubieńcowi dobrą kondycję.