Bento Kronen Lara Adult Beef Zobacz większe

Bento Kronen Lara Adult Beef ( Karma dla kota sucha )

Pełnowartościowa karma z wołowiną zachwyci Twojego kotka.

czytaj cały opis

Ocena: 

6,11 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Lara Fitness dla kotaOpis produktu

Smakowite mięsne kawałki z dodatkiem zbóż i warzyw. Karma zawiera FOS, które zadba o prawidłową pracę jelit Twojego kotka.

Skład

Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, drożdże, ryby i produkty pochodne z ryb, warzywa, minerały, FOS, jukka.

Analiza składu

Białko 32%, tłuszcz 16%, popiół surowy 7.5%, włókno surowe 2.5%, wapń 1.3%, fosfor 0.9%, magnez 0.08%, tauryna 2000mg/kg.

Główne cechy


Producent Bento Kronen
wiek kota dla dorosłych
jakość ekonomiczny
rodzaj karmy dla kota dla wychodzących z domu , dla niewychodzących z domu

Skład karmy Bento Kronen Lara Adult Beef

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

Kurczak(25.00%), wołowina(4.00%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa, drożdże, minerały.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to kurczak. Z jednej strony kurczak stanowi dobre źródło białka zwierzęcego, które jest łatwostrawne i wysoko przyswajalne. Z drugiej strony taki zapis składnika wskazuje na to, że w produkcji karmy użyto całego kurczaka, łącznie z wnętrznościami czy np. dziobem.

Kolejna, druga pozycja to wołowina. Wołowina stanowi doskonałe źródło białka zwierzęcego. Będzie dobra dla kotów dorosłych, o normalnej aktywności i bez specjalnych wymagań żywieniowych. U kotów ze skłonnościami do alergii może wywoływać reakcje uczuleniowe. Mięso użyte zostało z udziałem wody.

Kolejny składnik w tej karmie to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

Czwarty punkt na liście składników to roślinne ekstrakty białkowe. Organizm koci przyswaja w pełni białka zwierzęce, dlatego białko roślinne jest dla niego z zasady mniej wartościowe. Takie ekstrakty roślinne mogą być ciężkostrawne, a podawane w karmie na dłuższą metę będą powodować skutki uboczne w kondycji kota. Składnik ten podnosi ilość białka w analizie.

Karma Bento Kronen Lara Adult Beef na kolejnej pozycji ma oleje i tłuszcze. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

Karma Bento Kronen Lara Adult Beef na szóstym miejscu składu ma produkty pochodzenia roślinnego.

warzywa to siódma składowa karmy Bento Kronen Lara Adult Beef.

Kolejny komponent składu Bento Kronen Lara Adult Beef to drożdże. Drożdże to dodatek do kociej karmy, który ma pozytywny wpływ na cały organizm zwierzęcia. Dostarcza sporo protein wysokiej jakości i posiada dużą zawartość soli mineralnych oraz witaminy z grupy B. W pewnym stopniu drożdże działają również przeciwpchelnie.

Analiza składu karmy Bento Kronen Lara Adult Beef

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 32.00%
tłuszcz 10.00%
włókno surowe 2.00%
popiół surowy 8.00%
wapń 1.10%
fosfor 1.00%
tauryna 0.20%

Dodatki dietetyczne

witamina A 20000.00IU/kg
witamina D3 1000.00IU/kg
witamina E 100.00mg/kg
żelazo 50.00mg/kg
jod 1.40mg/kg
miedź 7.00mg/kg
mangan 57.00mg/kg
cynk 65.00mg/kg
selen 0.20mg/kg
przeciwutleniacze  

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Bento Kronen Lara Adult Beef

Bento Kronen Lara Adult Beef

Pełnowartościowa karma z wołowiną zachwyci Twojego kotka.