Belcando Dinner Zobacz większe

Belcando Dinner ( Karma dla psa )

Karma holistyczna przeznaczona dla psów dorosłych. Dzięki ograniczonej zawartości białka i tłuszczów doskonale nadaje się dla psów o normalnej aktywności.

czytaj cały opis

Ocena: 

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Belcando Dinner to karma holistyczna przeznaczona dla psów dorosłych wszystkich ras. Dzięki ograniczonej zawartości białka i tłuszczów doskonale nadaje się dla psów o normalnej aktywności. Bogata w kruchy drób, zdrowe ziemniaki oraz mączkę otrzymywaną na zimno z winogron, dzięki czemu zapewnia wszelkie niezbędne dla dorosłych psów składniki odżywcze. Karma pozwala zachować prawidłową masę ciała psa, jednocześnie utrzymując uczucie sytości. Większe krokiety zachęcają do żucia i gryzienia karmy.

Główne cechy


Producent Belcando
wiek psa dla dorosłych
wielkość psa mała rasa, duża rasa, miniaturka, średnia rasa
jakość korzystny

Skład karmy Belcando Adult Dinner

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

mięso drobiowe z niską zawartością popiołu(23.50%), kukurydza, ryż, skrobia ziemniaczana(14.00%), mączka śledziowa(3.00%), suszone wysłodki buraczane, chleb świętojański, pestki winogron odtłuszczone(2.50%), drożdże piwne, tłuszcz drobiowy, olej roślinny rafinowany, nasiona szałwii, hydrolizowana wątróbka drobiowa, dwufosforan wapnia, chlorek sodu, chlorek potasu, zioła, liście pokrzywy, korzeń goryczki, centuria, rumianek, koper, kminek, jemioła, krwawnik pospolity, jeżyna, juka kalifornijska.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Belcando Adult Dinner to mięso drobiowe z niską zawartością popiołu. Mięso drobiowe jest źródłem przyswajalnego białka zwierzęcego, które pełni funkcję budulcową w psim organizmie. Dodatkowo, zawiera również witaminy oraz mikroelementy. Niestety, nie jest określone, jakie mięso drobiowe zostało wykorzystane. Należy pamiętać, że podane jest ono w formie uwodnionej.

Jako drugi składnik składu karmy producent podaje kukurydza. Kukurydza dostarcza do organizmu psa przede wszystkim węglowodanów, które mają wysoki indeks glikemiczny. To sprawia, że często sprzyja rozwojowi nadwagi. Dodatkowo, może powodować reakcje alergiczne. Nie sprawdzi się u psów chorych na cukrzycę czy cierpiących na problemy trawienne.

Kolejna, trzecia składowa karmy to ryż. Ryż to jeden z popularnych dodatków i wypełnień karm dla psów. Jest to składnik dostarczający przede wszystkim lekkostrawnych węglowodanów, które zapewniają energię, ale też mają niski indeks glikemiczny, więc nie przyczyniają się do problemów z nadwagą. Sprawdza się w żywieniu psich alergików.

Kolejny komponent składu Belcando Adult Dinner to skrobia ziemniaczana. Skrobia ziemniaczana to źródło dwóch substancji. Z jednej strony dostarcza ona wolnych od glutenu węglowodanów, które są dość dobrze trawione w psim organizmie. Z drugej stanowi źródło błonnika pomagającego w przyspieszeniu procesów trawienia resztek pokarmowych.

Karma Belcando Adult Dinner na piątym miejscu składu ma mączka śledziowa. Śledź jest źródłem dobrze przyswajalnego i łatwego w trawieniu białka. Dobrze sprawdza się w karmach dla psów wrażliwych i alergików. Dodatkowo, dostarcza też kwasów tłuszczowych nienasyconych. Mączka śledziowa podawana jest już bez zawartości wody, ale do jej wykonania użyto całej ryby.

suszone wysłodki buraczane to kolejna pozycja składu karmy Belcando Adult Dinner.

chleb świętojański to siódma pozycja na liście składników karmy..

Karma Belcando Adult Dinner na kolejnej pozycji ma pestki winogron odtłuszczone.

Analiza składu karmy Belcando Adult Dinner

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 23.00%
tłuszcz surowy 10.50%
włókno surowe 3.40%
popiół surowy 7.00%
wapń 1.30%
fosfor 0.90%
sód 0.30%

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Belcando Dinner

Belcando Dinner

Karma holistyczna przeznaczona dla psów dorosłych. Dzięki ograniczonej zawartości białka i tłuszczów doskonale nadaje się dla psów o normalnej aktywności.

Produkty powiązane