Bazyl Standard Sea Zobacz większe

Bazyl Standard Sea ( Żwirek dla kota )

Bazyl Standard Sea to żwirek standardowy, bentonitowy o zapachu morskim o jednorodnej, grubszej frakcji (2-5mm).

czytaj cały opis

15,19 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Żwirek bentonitowy Bazyl Standard Sea znakomicie absorbuje i neutralizuje przykrą woń. Tworzy zwarte i łatwe do usunięcia bryłki, gdyż produkowane są z najwyższej jakości bentonitu, który cechuje się unikalną i wysoką zawartością montmorylonitu.

Główne cechy


Producent Bazyl
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo
rodzaj żwirku dla kota zbrylający, bentonitowy

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Być może dla osób przyzwyczajonych do żwirków zbrylających ten będzie w porządku. Ja jednak wypróbowałam go po silikonowym. Nie można wrzucać go do toalety, żeby jej nie zapchać. Zmoczony żwirek zaczyna się kleić i w przypadku naszych kotów opadał na dno kuwety, do którego się później przyklejał. Przy czyszczeniu trzeba było mocno szorować gąbką.

Także jeśli ktoś jest przyzwyczajony do zalet żwirków silikonowych, nie polecam. Natomiast niewątpliwym plusem jest zdecydowanie mniejszy hałas przy kopaniu przez koty.

Oceniający:
Oceń 

Przyznam, że kupiłam go eksperymentalnie z powodu długotrwałej niedostępności Hiltona i... jestem bardzo zadowolona. Cena przystępna, ładnie się zbryla, delikatnie pachnie. Kocurro bez protestów przestawił się na nowy żwirek, więc chyba zaprzyjaźnimy się z nim na dłużej :)

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Bazyl Standard Sea

Bazyl Standard Sea

Bazyl Standard Sea to żwirek standardowy, bentonitowy o zapachu morskim o jednorodnej, grubszej frakcji (2-5mm).

Produkty powiązane