Arion Premium Cat Adult Zobacz większe

Arion Premium Cat Adult ( Karma dla kota sucha )

Arion Premium Cat Adult - karma opracowana z myślą o kotach dorosłych. Gwarantuje zdrowe życie naszego zwierzaka. Ma specjalnie opracowaną formułę, która ułatwia przesuwanie bezoarów w przewodzie pokarmowym kota i bezproblemowe ich wydalanie.

Ocena: 

58,34 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Arion Karma dla kota suchaGłówne cechy


Producent Arion
wiek kota dla dorosłych
rodzaj karmy dla kota dla wrażliwych
skład bezzbożowa

Skład karmy Arion Premium Cat Adult

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

mączka z kurczaka, mączka ziemniaczana, kukurydza, tłuszcz z kurczaka, ryż, suszone jaja, pulpa z cykorii, siemię lniane, drożdże browarniane, tauryna, olej drobiowy.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to mączka z kurczaka. Kurczak to jedno z najczęściej spotykanych źródeł białka zwierzęcego w karmach dla kotów. Jest dość dobrze przyswajalny oraz łatwostrawny, dlatego sprawdzi się przy kotach o delikatnym układzie pokarmowym. Może jednak wywoływać reakcje alergiczne. Mączkę wykonano z całego kurczaka.

Drugi ingredient składu karmy to mączka ziemniaczana.

Następna, trzecia składowa karmy to kukurydza. Kukurydza stanowi dodatek i wypełnienie karmy dla kotów, które często obniża jakość karmy, zwłaszcza gdy jej dużo. Może powodować zaburzenia przyswajania treści pokarmowych jako że jest składnikiem trudnym do strawienia dla kociego organizmu. Powoduje reakcje alergiczne.

Karma Arion Premium Cat Adult na kolejnej pozycji ma tłuszcz z kurczaka. Źródło kwasów nasyconych, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, zwłaszcza układu pokarmowego oraz nerwowego. Pochodzi z konkretnego gatunku zwierzęcia, co stanowi o jego wyższej jakości. Najlepiej, gdy konserwowany jest ziołami i naturalnymi substancjami.

Kolejna, piąta składowa karmy to ryż. Ryż stanowi obecnie dopuszczalny dodatek i wypełnienie karmy dla kotów. Jest lekkostrawny, nieźle - jak na składnik roślinny - się przyswaja, a jednocześnie zapewnia dostęp do niewielkiej ilości węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym. Sprawdza się przy kotach cierpiących na alergie.

suszone jaja to szósta pozycja na liście składników karmy..

pulpa z cykorii to kolejna pozycja składu karmy Arion Premium Cat Adult.

Jako ósmy składnik składu karmy producent podaje siemię lniane.

Analiza składu karmy Arion Premium Cat Adult

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko surowe 32.00%
tłuszcz surowy 20.00%
włókno 2.00%
Popiół 7.00%
wapń 1.40%
fosfor 0.94%
magnez 0.08%

Dodatki dietetyczne

miedź  
żelazo  
jod  
selen  
witamina A  
witamina D3  
witamina E  
witamina B1  
witamina B2  
Witamina B6  
kwas foliowy  

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Arion Premium Cat Adult

Arion Premium Cat Adult

Arion Premium Cat Adult - karma opracowana z myślą o kotach dorosłych. Gwarantuje zdrowe życie naszego zwierzaka. Ma specjalnie opracowaną formułę, która ułatwia przesuwanie bezoarów w przewodzie pokarmowym kota i bezproblemowe ich wydalanie.

Produkty powiązane