Applaws Complete Cat Food Chicken & Duck Zobacz większe

Applaws Complete Cat Food Chicken & Duck ( Karma dla kota sucha )

Sucha karma dla dorosłych kotów.

czytaj cały opis

Ocena: 

17,59 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Applaws dla kotaOpis produktu

Applaws sucha karma dla kotów zawiera 90% mięsa z kurczaka i kaczki, warzywa i naturalne wyciągi wraz z aktywnymi probiotykami. Jest hypo-alergiczna, nie zawiera typowych alergenów takich jak soja, pszenica, kukurydza czy innych zbóż. Zawiera zestaw antyutleniaczy: selen, naturalny tokoferol (witamina E), olej rozmarynowy.

Naturalne kwasy Omega 3 i 6 wspomagają kondycję sierści. Wyciąg z żurawiny udrażnia drogi moczowe oraz wspomaga system trawienny. Pokarm zawiera formułę odkłaczającą. Nie zawiera sztucznych barwników, przypraw ani konserwantów.

Skład: Mączka z kurczaka (47%), mączka z kaczki (21%), świeżo przygotowane mielone mięso drobiowe (16%), słodkie ziemniaki (6%), ziemniaki, wysłodki buraczane, drożdże piwne, sos na bazie drobiu, olej z łososia, witaminy i minerały, suszone jajka, włokno celulozowe pochodzenia roślinnego, chlorek sodu, węglan wapnia, wodorosty/algi, żurawina, dl-metionina, chlorek potasu, wyciąg z juki, ekstrakt z owoców cytrusowych, wyciąg z rozmarynu

Analiza składu: Białko 38%, Oleje i Tłuszcze 20%, Popiół 10,5%, Błonnik 2,1%, Wapno 2,3%, Fosfor 1,5%. Witamina A 27850 j/kg, Witamina D3 1200 j/kg, Witamina E (alfa-tokoferol) 615 j/kg.

Zawiera ekstrakty naturalnego pochodzenia bogate w Witaminę E. Karma zawiera poniżej 15% węglowodanów.

Główne cechy


Producent Applaws
wiek kota dla dorosłych
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo
rodzaj karmy dla kota dla wybrednych , dla wrażliwych , dla niewychodzących z domu
skład bezzbożowa

Skład karmy Applaws Natural Cat Food Adult Chicken&Duck

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

mączka z kurczaka(52.00%), mączka z kaczki(21.00%), świeżo mielone mięso drobiowe(16.00%), słodkie ziemniaki(6.00%), ziemniaki, wysłodki buraczane, drożdże piwne, sos drobiowy(1.00%), olej z łososia, witaminy i minerały, suszone jaja, włókno celulozowe pochodzenia roślinnego(0.03%), chlorek sodu, węglan wapnia, wodorosty, żurawina, Dl-metionina, chlorek potasu, wyciąg z juki, ekstrakt owoców cytrusowych, wyciąg z rozmarynu.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to mączka z kurczaka. Kurczak to jedno z najczęściej spotykanych źródeł białka zwierzęcego w karmach dla kotów. Jest dość dobrze przyswajalny oraz łatwostrawny, dlatego sprawdzi się przy kotach o delikatnym układzie pokarmowym. Może jednak wywoływać reakcje alergiczne. Mączkę wykonano z całego kurczaka.

Karma Applaws Natural Cat Food Adult Chicken&Duck na drugim miejscu składu ma mączka z kaczki. Mięso z kaczki jest lekkostrawne oraz wysoko przyswajalne, dlatego sprawdza się w żywieniu kotów, zapewniając im dobre źródło białka zwierzęcego. Kaczka nie wywołuje tak często reakcji alergicznych. Mączka wykonana została z całej kaczki, wraz z np. piórami.

Kolejna, trzecia składowa karmy to świeżo mielone mięso drobiowe. Mięso drobiowe w karmie dla kota to przede wszystkim źródło białka zwierzęcego. Zazwyczaj dobrze się trawi i jest wysoko przyswajalne, jednakże trzeba pamiętać, że w składniku nie zostało określone, z jakiego gatunku drobiu pochodzi mięso. To może powodować problemy na tle alergicznym.

słodkie ziemniaki to kolejna pozycja składu karmy Applaws Natural Cat Food Adult Chicken&Duck. Słodkie ziemniaki - inaczej bataty - stanowią dość dobre w porównaniu ze składnikami zbożowymi wypełnienie karmy dla kota. Najlepiej, gdy są one jedynie dodatkiem, a nie składnikiem o dużym udziale w składzie. Dostarczają nie tylko węglowodanów, ale również witamin z grupy B oraz beta-karotenu.

Karma Applaws Natural Cat Food Adult Chicken&Duck na kolejnej pozycji ma ziemniaki. Ziemniaki mogą stanowić niezłe wypełnienie w karmie dla kotów - lepsze niż np. zboża - o ile nie jest ich zbyt wiele. Mają niższy indeks glikemiczny niż np. pszenica, dzięki czemu lepiej się trawią i nie przyczyniają się w aż tak dużym stopniu do otyłości u kotów, dostarczając jednocześnie węglowodanów.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to wysłodki buraczane.

Kolejny składnik w tej karmie to drożdże piwne.

Następna, ósma składowa karmy to sos drobiowy.

Analiza składu karmy Applaws Natural Cat Food Adult Chicken&Duck

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 38.00%
oleje i tłuszcze surowe 20.00%
błonnik 2.10%
popiół surowy 10.50%
omega-6 3.80%
omega-3 0.80%
wapń 2.30%
fosfor 1.50%
tauryna 2000.00mg/kg

Dodatki dietetyczne

witamina A 27850.00IU/kg
witamina D3 1200.00IU/kg
witamina E 615.00IU/kg
selen 0.13mg/kg
jod 1.50mg/kg
żelazo 80.00mg/kg
miedź 48.00mg/kg
mangan 38.00mg/kg
cynk 135.00mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Applaws Complete Cat Food Chicken & Duck

Applaws Complete Cat Food Chicken & Duck

Sucha karma dla dorosłych kotów.