Animonda Rafine Cross Wołowina + jagnięcina + królik Zobacz większe

Animonda Rafine Cross Wołowina + jagnięcina + królik ( Karma dla kota sucha )

Karma sucha dla kotów dorosłych powyżej 1 roku życia na bazie mięsa wołowego, jagnięcego i z królika.

czytaj cały opis

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Rafine Cross Adult jest wysokogatunkowym pokarmem suchym dla dorosłych kotów, zapewnia on zdrową dietę i dobry bilans wewnętrzny. Dental-Care-TwinCrocs redukuje powstawanie płytki nazębnej i zmniejsza ryzyko powstawania kamienia nazębnego. Nie zawiera soji, konserwantów i sztucznych barwników.

SKŁAD:

zboże, mięso i pochodne mięsa (5%wołowina, 5% jagnięcina, 5% królik), oleje i tłuszcze,, wyciągi białka z warzyw, roślinne produkty uboczne, mleko i pochodne mleka (2% jogurt), minerały, jaja oraz produkty pochodne z jaj, drożdże, warzywa.

Główne cechy


Producent Animonda
wiek kota dla dorosłych
jakość ekonomiczny

Skład karmy Animonda Rafine Cross Adult wołowina, jagnięcina, królik

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

zboża, mięso i pochodne mięsa, wołowina(5.00%), jagnięcina(5.00%), królik(5.00%), oleje i tłuszcze, wyciągi białka z warzyw, mleko i pochodne mleka, jogurt(2.00%), jaja oraz produkty pochodne z jaj, drożdże, substancje mineralne, warzywa.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

Karma Animonda Rafine Cross Adult wołowina, jagnięcina, królik na drugim miejscu składu ma mięso i pochodne mięsa. Choć w kociej diecie powinny być zapewnione przede wszystkim składniki pochodzenia zwierzęcego, to mięsa i pochodnych mięsa należy w karmie unikać. Nie wiadomo, jakiego gatunkujakość. Dodatkowo, w procesie produkcji wykorzystano również inne części zwierząt.

Trzeci ingredient składu karmy to wołowina. Wołowina stanowi doskonałe źródło białka zwierzęcego. Będzie dobra dla kotów dorosłych, o normalnej aktywności i bez specjalnych wymagań żywieniowych. U kotów ze skłonnościami do alergii może wywoływać reakcje uczuleniowe. Mięso użyte zostało z udziałem wody.

jagnięcina to czwarta składowa karmy Animonda Rafine Cross Adult wołowina, jagnięcina, królik. Koty potrzebują dobrze przyswajalnych białek zwierzęcych, które zawierają dużo właściwych dla organizmu substancji odżywczych. Jagnięcina jest łatwostrawna i nie wywołuje reakcji alergicznych nawet u kotów wrażliwych. W karmie zostało użyte nie tylko mięso, ale i np. podroby.

Kolejna, piąta składowa karmy to królik. Królik jest jednym z bardzo rzadko występujących źródeł białka zwierzęcego. To powoduje, że praktycznie nie wywołuje on reakcji alergicznych. Co więcej, królik sprawdzi się również w karmach dla kotów wrażliwych czy młodych. W karmie użyto całego królika, nie tylko jego mięsa.

oleje i tłuszcze to szósta pozycja na liście składników karmy.. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

Jako siódmy składnik składu karmy producent podaje wyciągi białka z warzyw.

Kolejny składnik w tej karmie to mleko i pochodne mleka.

Analiza składu karmy Animonda Rafine Cross Adult wołowina, jagnięcina, królik

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 32.00%
tłuszcz 11.00%
błonnik 1.50%
Popiół 8.00%
wapń 1.40%
fosfor 1.00%
magnez 0.08%

Dodatki dietetyczne

witamina A 12000.00IU/kg
witamina D3 1200.00IU/kg
witamina C 125.00mg/kg
miedź 4.00mg/kg
cynk 52.00mg/kg
selen 0.12mg/kg
jod 1.40mg/kg

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

pierwszy składnik to zboże... nie rokuje zbyt dobrze, ale mój kot sie tym zajada. pełny skład: zboże (m.in. kiełki pszenicy), mięso i pochodne mięsa (5% z każdego rodzaju: wołowina, jagnięcina, królik), oleje i tłuszcze, wyciągi białka z warzyw, mleko i pochodne mleka (2% jogurtu), jaja oraz produkty pochodne z jaj, drożdże, substancje mineralne, warzywa.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Animonda Rafine Cross Wołowina + jagnięcina + królik

Animonda Rafine Cross Wołowina + jagnięcina + królik

Karma sucha dla kotów dorosłych powyżej 1 roku życia na bazie mięsa wołowego, jagnięcego i z królika.

Produkty powiązane