Animonda Rafine Cross Kitten Zobacz większe

Animonda Rafine Cross Kitten ( Karma dla kota sucha )

Karma sucha dla kociąt poniżej 1 roku życia na bazie mięsa z kurczaka, kaczki i indyka/

czytaj cały opis

9,09 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Animonda dla kotaOpis produktu

Rafine Cross Kitten jest kompletnym i wysokogatunkowym pokarmem suchym specjalnie wykreowanym dla młodych kotów zapewniający dobry bilans wewnętrzny i ich zdrowy rozwój. Dental-Care-TwinCrocs redukuje powstawanie płytki nazębnej i zmniejsza ryzyko powstawania kamienia nazębnego. Nie zawiera soji, konserwantów i sztucznych barwników.

SKŁAD:

zboże, mięso i pochodne mięsa (5% kaczki, 5% indyka, 5% kurczaka), oleje i tłuszcze, wyciągi białka z warzyw, mleko i pochodne mleka (2% jogurtu), jaja oraz produkty pochodne z jaj, drożdże, minerały, warzywa

Główne cechy


Producent Animonda
wiek kota dla kociąt
jakość ekonomiczny

Skład karmy Animonda Rafine Cross Kitten

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

zboża, mięso i pochodne mięsa, Kurczak(5.00%), kaczka(5.00%), indyczka(5.00%), oleje i tłuszcze, wyciągi białka z warzyw, mleko i pochodne mleka, jogurt(2.00%), substancje mineralne, jaja oraz produkty pochodne z jaj, drożdże, warzywa.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

mięso i pochodne mięsa to kolejna pozycja składu karmy Animonda Rafine Cross Kitten. Choć w kociej diecie powinny być zapewnione przede wszystkim składniki pochodzenia zwierzęcego, to mięsa i pochodnych mięsa należy w karmie unikać. Nie wiadomo, jakiego gatunkujakość. Dodatkowo, w procesie produkcji wykorzystano również inne części zwierząt.

Kolejny składnik w tej karmie to kurczak. Z jednej strony kurczak stanowi dobre źródło białka zwierzęcego, które jest łatwostrawne i wysoko przyswajalne. Z drugiej strony taki zapis składnika wskazuje na to, że w produkcji karmy użyto całego kurczaka, łącznie z wnętrznościami czy np. dziobem.

Karma Animonda Rafine Cross Kitten na kolejnej pozycji ma kaczka. Kaczka jest gatunkiem drobiu rzadko używanym w karmach dla kotów, dzięki czemu nie wywołuje również często reakcji uczuleniowych. Sprawdzi się dla kotów wrażliwych. Może być mięsem tłustym, co sprzyja kociej otyłości. Stanowi źródło białka zwierzęcego. W karmie użyto całej kaczki.

Jako piąty składnik składu karmy producent podaje indyczka. Mięso z indyczki uważane jest za jedno z delikatniejszych, dlatego też świetnie sprawdzi się w karmach dla kotów wrażliwych, kociąt oraz kocich seniorów. Mięso to dostarcza dobrej jakości białka zwierzęcego, co wpływa na jego dobre trawienie oraz przyswajanie. Indyczka podana jest w całości.

Następna, szósta składowa karmy to oleje i tłuszcze. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

wyciągi białka z warzyw to siódma pozycja na liście składników karmy..

Kolejny komponent składu Animonda Rafine Cross Kitten to mleko i pochodne mleka.

Analiza składu karmy Animonda Rafine Cross Kitten

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 36.00%
tłuszcz 12.50%
Popiół 7.50%
błonnik 2.00%
wapń 1.30%
fosfor 0.80%
magnez 0.10%

Dodatki dietetyczne

witamina A 15000.00IU/kg
witamina D3 1500.00IU/kg
witamina C 125.00mg/kg
miedź 4.00mg/kg
cynk 56.00mg/kg
selen 0.12mg/kg
jod 1.40mg/kg

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

a w tym składzie białko to jakie 36% ale czego bo na pewno nie zwierzęcego ;(

Oceniający:
Oceń 

Bardzo dobra karma dla kociąt, moj kociak od razu ją polubił i wyjadał krokieciki. Opakowanie można ponownie zamknąć dzięki plastikowemu zamknięciu wewnątrz opakowania.

Oceniający:
Oceń 

Kociak bardzo szybko przestawił się na tą karmę i nie chce już żadnej innej, choć początkowo wyjadał z niej same krokieciki. Dobra karma w bardzo dobrej cenie

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Animonda Rafine Cross Kitten

Animonda Rafine Cross Kitten

Karma sucha dla kociąt poniżej 1 roku życia na bazie mięsa z kurczaka, kaczki i indyka/