Animonda Integra Protect Intestinal sucha karma Zobacz większe

Animonda Integra Protect Intestinal sucha karma ( Karma dla kota sucha )

Specjalna dieta stworzona z myślą o kotach cierpiących na problemy jelitowe.

czytaj cały opis

14,81 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Animonda dla kota


Osoby które kupiły ten produkt, kupiły także:


Opis produktu

Wyjątkowa formuła dla kotków cierpiących na ostrą biegunkę. Zawiera łatwo przyswajalne składniki, które wspomogą delikatny układ pokarmowy i zregenerują go.

Główne cechy


Producent Animonda
jakość korzystny
rodzaj schorzenia alegria, przewód pokarmowy
rodzaj karmy weterynaryjnej karma sucha

Skład karmy Animonda Integra Protect Intestinal

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

Mączka drobiowa, ryż, kukurydza, tłuszcz drobiowy, białko drobiowe, miąższ buraka, wątróbka drobiowa, olej rybny, substancje mineralne, fruktooligosacharydy, mannooligosacharydy.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to mączka drobiowa. Mączka drobiowa stanowi dobre źródło nieźle przyswajalnych protein. Trzeba mieć jedynie na uwadze, że w takim składniku zostały zawarte różne gatunki drobiu - kaczka, kura i inne - a także, że prócz mięsa znajdują się tam również inne elementy zwierzęce.

ryż to kolejna pozycja składu karmy Animonda Integra Protect Intestinal. Jeden z popularnych składników stanowiących wypełnienie karmy. Preferowany w dobrych karmach dla kotów - jest lekkostrawny. Dodatkowo, posiada niski indeks glikemiczny oraz dostarcza niewielkiej ilości węglowodanów, co jest korzystne w kociej diecie.

Karma Animonda Integra Protect Intestinal na trzecim miejscu składu ma kukurydza. Tani i popularny wypełniacz karmy. Niewskazany dla kotów wrażliwych ze względu na ciężkostrawność. Przez koty mniej niż połowa białek kukurydzy jest w jakikolwiek sposób trawiona i przyswajana. Zboże to ma sporo węglowodanów. Karmy z kukurydzą kot musi zjeść więcej niż tej bezzbożowej.

Karma Animonda Integra Protect Intestinal na kolejnej pozycji ma tłuszcz drobiowy. Tłuszcz drobiowy dostarcza organizmowi kota niezbędnych kwasów tłuszczowych nasyconych, które regulują m.in. pracę układu nerwowego czy pokarmowego. Jednocześnie jednak, może pochodzić zarówno z kurczaka, jak i np. indyka - nie wiadomo do końca, jakiej jest jakości.

Kolejna, piąta pozycja to białko drobiowe. Białko drobiowe, jak sama nazwa mówi, zapewnia dostęp przede wszystkim do białka pochodzenia zwierzęcego. Jest ono łatwostrawne i dobrze przyswajalne dla kociego organizmu. Brak określenia, z jakich gatunków drobiu pochodzi mięso może powodować reakcje alergiczne u zwierząt uczulonych.

Jako szósty składnik składu karmy producent podaje miąższ buraka.

Kolejny składnik w tej karmie to wątróbka drobiowa. Wątróbka drobiowa dostarcza do kociego organizmu witaminy A oraz żelaza. Jednocześnie, powinna stanowić jedynie niewielki dodatek do karmy, aby nie obciążać kociego organizmu. Trudno orzec, jaką ma jakość, jeśli nie wiemy, z jakiego gatunku drobiu pochodzi.

olej rybny to ósma pozycja na liście składników karmy..

Analiza składu karmy Animonda Integra Protect Intestinal

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Rewelacyjna :-) mój kot, mimo że z natury bardzo wybredny co do jedzonka, tym razem jadł ze smakiem. Polecam.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Animonda Integra Protect Intestinal sucha karma

Animonda Integra Protect Intestinal sucha karma

Specjalna dieta stworzona z myślą o kotach cierpiących na problemy jelitowe.