Acana Adult Large Breed Zobacz większe

Acana Adult Large Breed ( Karma dla psa )

Wysokiej jakości karma dla dorosłych psów dużych ras. Zawiera glukozaminę pochodzenia oceanicznego, bogata w kurczaka oraz owies. Nie zawiera glutenu ani pszenicy.

czytaj cały opis

15,09 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Karma Acana Large Breed przeznaczona dla psów dorosłych dużych ras, po zakończeniu etapu wzrostu

Główne cechy


Producent Acana
promocja korzystny pakiet
wiek psa dla dorosłych
wielkość psa duża rasa
jakość premium
rekomendacje bestseller, polecany przez zwierzakowo
skład bezzbożowa

Skład karmy Acana Adult Large Breed

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

dehydratyzowane mięso kurczaka(34.00%), cięty owies, świeże mięso kurczaka(12.00%), ziemniaki, groszek, wątróbka kurczaka(3.00%), świeże całe jaja(3.00%), świeże mięso storni(3.00%), tłuszcz z kurczaka(3.00%), lucerna, olej ze śledzia(2.00%), włókno grochu, jabłka, gruszki, słodkie ziemniaki, dynia, dynia piżmowa, pasternak, marchewka, szpinak, żurawina, czarne jagody, organiczne wodorosty, korzeń cykorii, jagody jałowca, dzięgiel litwor, kwiat nagietka, koper słodki, liście mięty pieprzowej.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Acana Adult Large Breed to dehydratyzowane mięso kurczaka. Mięso kurczaka to jedno z najpopularniejszych źródeł białek zwierzęcych, które stosowane są w karmach dla psów. Dzięki dehydratyzacji mięso zostało wysuszone, a więc jest go w karmie tyle, ile podaje etykieta. Jest ono również łatwiejsze do strawienia i bardziej przyswajalne.

cięty owies to kolejna pozycja składu karmy Acana Adult Large Breed. Cięty owies jest zazwyczaj w karmie źródłem białka roślinnego, nieco gorzej trawionego niż zwierzęce, a także węglowodanów zamienianych w energię. Zboże to posiada stosunkowo niski indeks glikemiczny, jak również uważane jest za mało alergizujące.

Kolejna, trzecia składowa karmy to świeże mięso kurczaka. Mięso z kurczaka jest bardzo dobrym i dość popularnym źródłem białek zwierzęcych w karmach dla psów. Należy zwrócić uwagę, że faktycznie w karmie jest go mniej, niż zostało to podane - świeże mięso zawiera bowiem wodę, której nie ma w suchym pokarmie.

Czwarty punkt na liście składników to ziemniaki. Ziemniaki coraz częściej są spotykane jako wypełniacz w karmach dla psów. Rzadziej niż zboża wywołują reakcję alergiczną i mają umiarkowaną ilość węglowodanów oraz włókien roślinnych. W niedużych ilościach poprawiają trawienie oraz proces przyswajania pokarmu i usuwania resztek.

Jako piąty składnik składu karmy producent podaje groszek. Groszek to dobry wybór dla psów, które mają problem z poziomem cukru we krwi czy otyłością. Dzięki błonnikowi stymuluje procesy trawienia. W karmie stanowi źródło białek, witaminy A oraz potasu, niezbędnych dla zdrowia psiego organizmu.

Karma Acana Adult Large Breed na szóstym miejscu składu ma wątróbka kurczaka.

Siódmy ingredient składu karmy to świeże całe jaja. Jajka stanowią wartościowy dodatek do karmy dla psa, zapewniając nie tylko piękną i zdrową skórę oraz sierść, ale również prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego czy pokarmowego. Podana ilość w rzeczywistości w karmie jest mniejsza, jako że odparowana zostaje woda.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to świeże mięso storni. Stornia jest rybą zazwyczaj poławianą w naturalnym środowisku, żyjącą dodatkowo w dość czystych i nieskażonych wodach. Mięso dostarcza sporo kwasów tłuszczowych nienasyconych i jest źródłem witamin. W formie świeżej jest go mniej w rzeczywistym składzie, niż podaje etykieta.

Analiza składu karmy Acana Adult Large Breed

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

Dodatki dietetyczne

witamina A  
witamina D3  
witamina E  
niacyna  
ryboflawina  
kwas foliowy  
biotyna  
witamina B12  
chelat cynku  
chelat żelaza  
białczan manganu  
chelat miedź  
selen z drożdży  
enterococcus faecium  

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Bardzo dobra

Oceniający:
Oceń 

mój piesio je też acanę , też próbowaiśmy różne karmy , polecamy

Oceniający:
Oceń 

Acana jest świetnie zbilansowaną karmą, bez oszustw w składzie, tylko trzeba dawkować w/g zaleceń producenta, bo można psinę utuczyć :)Objętościowo niedużo, odżywczo maksymalnie i ... małe kupy :)

Oceniający:
Oceń 

Mój berneńczyk w wieku 6 miesięcy bardzo stanowczo odmówił dalszego spożywania Hillsa,po wielu próbach z innymi karmami-byliśmy już u kresu sił- gdy doradzono nam Acanę i to się sprawdziło.Chociaż ma już 4 lata dalej mimo wielu prób zmian, jest to jedyna karma, którą chętnie je.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Acana Adult Large Breed

Acana Adult Large Breed

Wysokiej jakości karma dla dorosłych psów dużych ras. Zawiera glukozaminę pochodzenia oceanicznego, bogata w kurczaka oraz owies. Nie zawiera glutenu ani pszenicy.

Produkty powiązane