1st Choice Sensitive Skin & Coat Senior Zobacz większe

1st Choice Sensitive Skin & Coat Senior ( Karma dla psa )

Wyjątkowa karma dla wrażliwych psich seniorów.

84,37 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Główne cechy


Producent 1st Choice
wiek psa dla seniora
wielkość psa mała rasa, duża rasa, miniaturka, średnia rasa
rodzaj karmy dla psa piękna sierść, dla wrażliwych

Skład karmy 1st Choice Sensitive Skin & Coat Senior

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

dehydratyzowane mięso suszone kurczaka(30.00%), ryż, kasza jęczmienna perłowa, kasza owsiana, tłuszcz z kurczaka, całe nasiona lnu, sól, wyciąg z drożdży, wyciąg z cykorii(0.05%), wyciąg z rośliny Yucca schidigera, suszone algi, wyciąg z suszonej zielonej herbaty, organiczna suszona mięta, organiczna suszona pietruszka, wyciąg z oleju słonecznikowego.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy 1st Choice Sensitive Skin & Coat Senior to dehydratyzowane mięso suszone kurczaka. Mięso kurczaka to jedno z najpopularniejszych źródeł białek zwierzęcych, które stosowane są w karmach dla psów. Dzięki dehydratyzacji mięso zostało wysuszone, a więc jest go w karmie tyle, ile podaje etykieta. Jest ono również łatwiejsze do strawienia i bardziej przyswajalne.

Kolejny składnik w tej karmie to ryż. Ryż to jeden z popularniejszych obecnie składników stanowiących wypełnienie karm dla psów. Sprawdza się w żywieniu psów chorujących na alergie pokarmowe, zwłaszcza w alternatywie dla zbóż - nie posiada glutenu. Może być podawany psom wrażliwym. Dostarcza łatwostawnych węglowodanów.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to kasza jęczmienna perłowa. Kasza jęczmienna perłowa w karmach dla psów zazwyczaj stanowi rodzaj wypełniacza. Nie powinna pojawiać się w karmach dla szczenąt, jako że może powodować poważne problemy z układem pokarmowym. Stanowi źródło trudnych do strawienia węglowodanów.

kasza owsiana to kolejna pozycja składu karmy 1st Choice Sensitive Skin & Coat Senior. Kasza owsiana może stanowić atrakcyjny dodatek do psiej karmy, o ile została przygotowana z dbałością o czystość, co zapewnia brak glutenu. Zawiera ona sporo naturalnych włókien stymulujących trawienie oraz wydalanie. Dostarcza również do organizmu witamin z grupy B.

Piąty ingredient składu karmy to tłuszcz z kurczaka. Tłuszcz z kurczaka to popularny dodatek do karm dla psów. W zależności od sposobu, w jaki został zakonserwowany, może wpływać na występowanie alergii pokarmowych. Dostarcza kwasów tłuszczowych niezbędnych do prawidłowych przemian w organizmie. Jest źródłem Omega-6.

Jako szósty składnik składu karmy producent podaje całe nasiona lnu.

sól to siódma pozycja na liście składników karmy..

Kolejny komponent składu 1st Choice Sensitive Skin & Coat Senior to wyciąg z drożdży.

Analiza składu karmy 1st Choice Sensitive Skin & Coat Senior

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 25.00%
tłuszcz 15.00%
włókno 4.00%
wilgotność 10.00%
popiół 8.00%
wapń 1.30%
fosfor 0.80%

Dodatki dietetyczne

witamina D3 2000.00IU/kg
witamina E 140.00IU/kg

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Meli bardzo smakuje

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

1st Choice Sensitive Skin & Coat Senior

1st Choice Sensitive Skin & Coat Senior

Wyjątkowa karma dla wrażliwych psich seniorów.

Produkty powiązane