1st Choice Medium & Large Breed Adult Zobacz większe

1st Choice Medium & Large Breed Adult ( Karma dla psa )

Zbilansowana karma dla psów dorosłych ras średnich i dużych, z dodatkiem mięsa kurczaka.

czytaj cały opis

Ocena: 

254,36 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Osoby które kupiły ten produkt, kupiły także:


Opis produktu

Karma 1st Choice dla piesków ras średnich i dużych powyżej 1. roku życia, z dodatkiem mięska z kurczaka. Zawiera naturalne składniki (glukozamina, chondroityna i kolagen) wpływające dobroczynnie na stawy, kości oraz chrząstki psów ras dużych. Właściwe proporcje przyswajalnego wapnia i fosforu gwarantują zdrowy rozwój kośćca. Naturalne prebiotyki takie jak ekstrakt z cykorii – źródło inuliny oraz wyciąg z drożdży w bezpieczny sposób stymulują rozwój dobrych bakterii układu pokarmowego ułatwiając procesy trawienne. Dodatek imbiru redukuje możliwość powstawania wzdęć oraz zapobiega nudnościom (np. podczas jazdy samochodem). Karma posiada optymalną ilość błonnika pokarmowego substancji niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Błonnik wykazuje korzystny wpływ na perystaltykę przewodu pokarmowego, rozwój probiotycznych bakterii jelitowych oraz pomaga usuwać z organizmu wiele szkodliwych substancji.

Skład

Suszone mięso z kurczaka (26%), ryż , kasza jęczmienna perłowa, kasza owsiana, tłuszcz z kurczaka, suszona pulpa buraczana, suszone pomidory, hydrolizat wątroby kurczaka, całe nasiona lnu (źródło kwasów tłuszczowych omega-3), sól, wyciąg z

drożdży (źródło mannanooligosacharydów), wyciąg z cykorii (źródło fruktooligosacharydów, naturalny prebiotyk), skorupka krewetki i kraba (źródło glukozaminy), nowozelandzkie zielone małże (źródło glikozaminoglikanu GAG), strzykwa (źródło chondroityny), wyciąg z rośliny Yucca schidigera, żelatyna, suszone algi, wyciąg z suszonej zielonej herbaty, suszona mięta ogrodowa, suszona pietruszka.

Analiza składu

Białko 23%, Tłuszcz 13%, Włókno 4,5%, Wilgotność 10%, Popiół 8%, Wapń 1,2%, Fosfor 0,5% minimum, Witamina A 23000 IU/kg minimum, Witamina D3 2000 IU/kg minimum, Witamina E 140 IU/kg minimum, Glukozamina (siarczan) 500mg/kg, Chondroityna (siarczan) 250mg/kg

Główne cechy


Producent 1st Choice
wiek psa dla dorosłych
wielkość psa duża rasa, średnia rasa

Skład karmy 1st Choice Medium & Large Breed Adult

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

dehydratyzowane mięso suszone kurczaka(26.00%), ryż, kasza jęczmienna perłowa, kasza owsiana, tłuszcz z kurczaka, suszona pulpa buraczana, suszone pomidory, hydrolizat wątroby kurczaka, całe nasiona lnu, sól, wyciąg z drożdży, wyciąg z cykorii, skorupka krewetki i kraba, Nowo Zelandzkie zielone małże, strzykwa, wyciąg z rośliny Yucca schidigera, żelatyna, suszone algi, wyciąg z zielonej herbaty, organiczna suszona mięta, organiczna suszona pietruszka.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to dehydratyzowane mięso suszone kurczaka. Mięso kurczaka to jedno z najpopularniejszych źródeł białek zwierzęcych, które stosowane są w karmach dla psów. Dzięki dehydratyzacji mięso zostało wysuszone, a więc jest go w karmie tyle, ile podaje etykieta. Jest ono również łatwiejsze do strawienia i bardziej przyswajalne.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to ryż. Ryż stanowi popularny wypełniacz karm dla psów, które mają wrażliwy układ pokarmowy. Sprawdza się w alternatywie dla zbożowych wypełniaczy, jako że nie zawiera glutenu i nie powoduje reakcji alergicznych. Może być podawany psom w każdym wieku.

Następna, trzecia składowa karmy to kasza jęczmienna perłowa. Kasza jęczmienna perłowa w karmach dla psów zazwyczaj stanowi rodzaj wypełniacza. Nie powinna pojawiać się w karmach dla szczenąt, jako że może powodować poważne problemy z układem pokarmowym. Stanowi źródło trudnych do strawienia węglowodanów.

kasza owsiana to czwarta składowa karmy 1st Choice Medium & Large Breed Adult. Kasza owsiana może stanowić atrakcyjny dodatek do psiej karmy, o ile została przygotowana z dbałością o czystość, co zapewnia brak glutenu. Zawiera ona sporo naturalnych włókien stymulujących trawienie oraz wydalanie. Dostarcza również do organizmu witamin z grupy B.

Kolejna, piąta pozycja to tłuszcz z kurczaka. Tłuszcz z kurczaka jest jednym ze źródeł kwasów tłuszczowych, które są niezbędne do prawidłowych przemian w psim organizmie. Dostarcza m.in. Omega-6, wpływających na świetny wygląd sierści i zdrowie skóry. Może być źródłem energii. Zależnie od sposobu konserwacji - może nie wywoływać alergii.

Kolejny składnik w tej karmie to suszona pulpa buraczana. Suszona pulpa buraczana, o ile stanowi jedynie niewielki dodatek do karmy, może mieć korzystny wpływ na organizm psa. Jest przede wszystkim źródłem włókien, które oczyszczają układ pokarmowy, przyspieszając trawienie i wydalanie resztek pokarmu. Sprawdza się u psów chorych na cukrzycę.

Kolejna, siódma składowa karmy to suszone pomidory.

Jako ósmy składnik składu karmy producent podaje hydrolizat wątroby kurczaka.

Analiza składu karmy 1st Choice Medium & Large Breed Adult

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 23.00%
tłuszcz 13.00%
włókno 4.50%
wilgotność 10.00%
popiół 8.00%
wapń 1.20%
fosfor 0.50%

Dodatki dietetyczne

witamina A 23000.00IU/kg
witamina D3 2000.00IU/kg
witamina E 140.00IU/kg
glukozamina 500.00IU/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

1st Choice Medium & Large Breed Adult

1st Choice Medium & Large Breed Adult

Zbilansowana karma dla psów dorosłych ras średnich i dużych, z dodatkiem mięsa kurczaka.

Produkty powiązane