Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Większość osób robiących zakupy w internecie zastanawia się, co się stanie, jeśli otrzymany towar nie spełni ich oczekiwań, np. kuweta okaże się za duża lub źle wymierzymy legowisko i będzie za małe dla naszego psiaka. Ustawa przewiduje możliwość zwrotu nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania. W trosce o bezpieczeństwo i komfort zakupów w naszym sklepie wydłużamy ten termin do 365 dni. Tak, dobrze widzisz ;-) masz 365 dni na zwrot zakupionych u nas produktów nieużywanych.

Zwierzakowie podchodzimy do zwrotów bardziej liberalnie niż zobowiązuje nas do tego prawo. Dlaczego? Wiemy, że zwierzaki zmieniają swoje gusta, chorują itp. Dlatego jeśli np. zostały Ci nieotwarte, ważne opakowania karmy zakupione u nas i chcesz je zwrócić nawet po upływie terminu ustawowego – nie przejmuj się – napisz do nas. Wymagamy jedynie, aby towar nie nosił śladów użytkowania i był pełnowartościowy, w przypadku karmy termin ważności nie może być krótszy niż 4 miesiące

Adres do zwrotu produktów: Zwierzakowo, Brzezińska 1, 64-700 Czarnków. Formularz zwrotu możesz m.in. pobrać tutaj wzór odstąpienia od umowy otrzymałeś go także z mailem potwierdzającym zamówienie.

Przesyłka zwracanych produktów odbywa się na koszt Klienta, ale poza tym nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.