Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Polityka Prywatności sklepu i portalu

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług prezentujemy Państwu naszą politykę prywatności. Dokument ten określa dokładnie jakie dane zbieramy na Państwa temat, jak je wykorzystujemy oraz kto ma do nich dostęp.

Podmiot zbierający dane

Dane osobowe i teleadresowe zbierane są przez operatora sklepu zoologicznego zwierzakowo.pl firmę Interati Spółka z o.o., ul. Kościuszki 56, 64-700 Czarnków, KRS: 0000866730, NIP: 7632144435, REGON: 387075452.

Zbierane dane

W takcie świadczenia usług konieczne jest zebranie podstawowych danych.

Podczas rejestracji w naszym portalu wymagamy podania adresu e-mail, hasła oraz loginu. Dodatkowo, jeśli będą Państwo składać zamówienia w naszym sklepie, konieczne będzie podanie danych teleadresowych, na które składa się imię, nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy. Dane te umożliwiają dostarczenie paczki oraz wystawienie ewentualnych dokumentów księgowych (np. faktur).

W przypadku wpisywania się na listę mailingową naszego portalu konieczne jest podanie jedynie adresu e-mail. Klienci, którzy zarejestrowali się w portalu, stają się automatycznie subskrybentami newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje Państwu możliwość edycji oraz usunięcia danych, o czym piszemy w dalszej części niniejszego artykułu.

Edycja danych

Zgromadzone dane mogą być w każdej chwili edytowane oraz usuwane przez osobę, która je wprowadziła. Mogą dokonać tego Państwo samodzielnie za pośrednictwem panelu „Moje zwierzakowo” lub kontaktując się mailowo z obsługą naszego sklepu.

Zgodnie z polskim prawem nie możemy usuwać Państwa danych z dokumentów księgowych (dotyczy to głównie wystawionych faktur). Dokumenty takie muszą być przez nas przechowywane przez minimum 5 lat.

Wykorzystanie zgromadzonych danych

Dane nie będą sprzedawane w żadnej formie firmom trzecim. Dane nie będą również wykorzystywane do promocji czy rozsyłania informacji handlowej o produktach nie związanych z działalnością zwierzakowo.pl.

Dane osobowe i teleadresowe zebrane na Państwa temat będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w celach realizacji regulaminowych zadań sklepu i portalu (tj. rozsyłanie zamówionych informacji, realizacja zamówień, sporządzanie dokumentów księgowych itp.).

Zgromadzone dane mogą być udostępniane naszym podwykonawcom w celach realizacji działalności sklepu i portalu (np. firma kurierska dostarczająca paczki).