Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Często zadawane pytania (FAQ)

Jak długo będę czekał na moje zamówienie?

Regulaminowy czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych, jednak większość paczek wysyłanych jest wcześniej, po około 1-3 dniach roboczych od momentu złożenia zamówienia lub wpłynięcia przelewu na nasze konto. Zamówienia złożone po 16:30, w weekendy oraz święta, będą realizowane od następnego dnia roboczego. Produkty, których czas realizacji jest dłuższy niż regulaminowy, mają to zaznaczone w opisie.

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Za zamówienie można zapłacić przelewem online za pośrednictwem serwisu TPay, gotówką przy odbiorze lub przelewem na konto bankowe. W przypadku zamówień płatnych przelewem realizacja rozpoczyna się po zaksięgowaniu przelewu na konto. Jeśli zamawiasz paczkę, która będzie dostarczona za pośrednictwem firmy kurierskiej to koszt pobrania gotówki wynosi 4,5zł. Więcej na temat sposobów płatności dostępnych w sklepie przeczytasz tutaj: sposoby płatności

W jaki sposób są dostarczane zamówienia?

Zamówienia są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub paczkomatu - więcej informacji na ten temat jest dostępnych tutaj.

Chcę anulować zamówienie lub coś w nim zmienić, jak mogę tego dokonać?

Anulowanie oraz wszelkie zmiany w zamówieniach odbywają się za pośrednictwem pracowników sklepu. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Czy muszę składać zamówienie przez internet?

Tak, nasz sklep prowadzi sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem internetu. W magazynie nie prowadzimy sprzedaży produktów, co pozwala nam sprawniej i szybciej realizować zamówienia. Możesz złożyć zamówienie internetowo za pośrednictwem sklepu na stronie www.zwierzakowo.pl

Na jakim etapie realizacji jest moje zamówienie, czy mój przelew dotarł?

W każdej chwili możesz sprawdzić, co aktualnie dzieje się z Twoim zamówieniem, czy pieniądze zostały zaksięgowane na konto, itp. Wszystkie dane dotyczące zamówienia znajdują się w panelu Moje zwierzakowo dostępnym dla każdego zalogowanego użytkownika.

Ile kosztuje dostawa?

W naszym sklepie możesz wybrać różne formy dostawy zamówienia; więcej o sposobach dostawy i związanych z nimi kosztach przeczytasz cennik dostawy

Towar został uszkodzony w transporcie co mam zrobić?

Niestety nieodłącznym elementem handlu wysyłkowego są uszkodzenia w transporcie. Zgodnie z mailem, który wysyłamy podczas wysyłki towaru kurierem, prosimy Cię o sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. W protokole dokładnie opiszesz szkodę oraz sposób zabezpieczenia paczki. Prześlij nam skan/zdjęcie takiego protokołu, a my zajmiemy się resztą – towar wymienimy na nowy zaraz po otrzymaniu protokołu. Jeśli paczkę odbierał ktoś inny i stwierdziłeś szkodę po fakcie, zawsze możesz wezwać kuriera ponownie w celu spisania szkody – wystarczy skontaktować się telefonicznie z oddziałem lokalnym firmy kurierskiej.

Chcę zwrócić towar co mam zrobić?

Kuweta nie pasuje do wystroju wnętrza? Towar na zdjęciu wydawał Ci się inny, niż jest w rzeczywistości? Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Pamiętaj, że każdy zakupiony produkt możesz zwrócić bez podawania przyczyn. Ustawa przewiduje 14 dni na poinformowanie nas o chęci zwrotu towaru, niemniej w Zwierzakowie podchodzimy do zwrotów bardziej liberalnie. Wiemy, że zwierzaki zmieniają swoje gusta, chorują itp. Dlatego jeśli np. zostały Ci nieotwarte, ważne opakowania karmy zakupione u nas i chcesz je zwrócić nawet po upływie terminu ustawowego – nie przejmuj się – napisz do nas.
Wymagamy jedynie, aby towar nie nosił śladów użytkowania i był pełnowartościowy, w przypadku karmy okres ważności nie może być krótszy niż 4 miesiące.
Adres magazynu do zwrotów: Kościuszki 56, 64-700 Czarnków

Formularz odstąpienia od umowy: