Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

W naszym sklepie proponujemy Klientom kilka wygodnych form dostawy produktów.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty towarów jest oczywiście darmowy, niezależnie od wartości zakupów. Pamiętaj jednak, że już od niewielkich kwot możemy dostarczyć zamówienie do Ciebie bez dodatkowych opłat.

Jeśli zdecydujesz się na odbiór osobisty nasz pracownik skontaktuje się z Tobą mailowo po skompletowaniu zamówienia, aby poinformować Cię o możliwości odbioru zakupów. Towary można odbierać z naszego magazynu przy ul. Diamentowej 4 w Suchym Lesie pon.-pt. 9:30-17:30. Prosimy odbierać zamówienia dopiero po otrzymaniu informacji o tym, że są one gotowe do odbioru. Mail potwierdzający złożenie zamówienia nie jest mailem zawiadamiającym o przygotowaniu zamówienia.

O możliwości odbioru towaru informujemy osobnym mailem, możesz też sprawdzić, czy zamówienie jest gotowe wchodząc w opcję Status ostatniego zamówienia w panelu Moje zwierzakowo. Ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości samodzielnego wyboru towaru z półek magazynu. Dla odbioru osobistego dostępne są następujące formy płatności: gotówka przy odbiorze zamówienia, przelew na konto sklepu, przelew online.

Popołudniowa dostawa na terenie miejscowości: Poznań, Suchy Las, Złotniki, Koziegłowy, Swarzędz, Zalasewo, Gruszczyn,  Czapury, Luboń, Wiry, Komorniki, Gołuski, Palędzie, Dąbrówka, Dąbrowa, Plewiska, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Swadzim, Chyby, Kiekrz, Rokietnica.

W tej opcji towary dostarczamy gratis już od 99zł. Poniżej tej kwoty dowóz popołudniu kosztuje 5zł w przypadku adresów poznańskich i 10zł w przypadku pozostałych wymienionych miejscowości. 

Towar dowozimy transportem własnym w godzinach: 17.30 do około 22 w dni powszednie, dostawa jest zawsze poprzedzona telefonem potwierdzającym. Dostawa we wcześniejszych godzinach jest możliwa za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Dostawy zawsze umawiamy się na mniej więcej godzinny przedział czasowy - umówienie się na konkretną godzinę jest trudne ze względów technicznych (czas potrzebny na pokonanie odległości między kolejnymi Klientami, ewentualne korki itp.). Proponowana godzina dostawy uzależniona jest także od liczby zamówień realizowanych danego dnia oraz planu trasy. Jeśli z jakiś powodów nie będą Państwo mogli dotrzeć pod adres dostawy w umówionym czasie bardzo serdecznie prosimy poinformowanie nas o tym; jeśli nie dostaniemy takiej informacji i nie zastaniemy nikogo pod adresem dostawy, będziemy zmuszeni doliczyć 5zł za ponowną dostawę, niezależnie od kwoty zamówienia. Dla dostawy transportem własnym sklepu dostępne są następujące formy płatności: gotówka przy odbiorze zamówienia, przelew na konto sklepu, przelew online.

Wysyłka kurierska

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej jest dostępna na terenie całego kraju. 

Wysyłka ta jest gratis już od 99zł. Poniżej tej kwoty przesyłka kosztuje 15zł. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na płatność przy odbiorze firma kurierska pobierze 4,5zł. Możesz też zapłacić za zamówienie przelewem lub przelewem online, bez dodatkowych kosztów.

W naszej ofercie znajdują się ponadto wybrane produkty opatrzone znaczkiem "Paczka gratis", są one wysyłane na koszt sklepu niezależnie od ich wartości; tylko w przypadku płatności przy odbiorze doliczany jest koszt pobrania. Do takiego zamówienia można ponadto dołożyć produkty, które zostaną także przesłane bez dodatkowych kosztów. Wszelkie podane nam informacje na temat sugerowanych godzin dostaw są dla firmy kurierskiej jedynie wskazówką, dlatego czasem zdarza się, że kurier przyjedzie, gdy nikogo nie ma w domu, jest wtenczas zobowiązany zostawić awizo. Dzwoniąc pod numer podany na awizo można umówić się na dostawę paczki do domu. 

Firmy kurierskie standardowo nie dostarczają paczek w weekendy oraz w bardzo późnych godzinach wieczornych. Z reguły kurierzy rozpoczynają pracę około godziny 9. Przesyłkę można śledzić na stronie przewoźnika zgodnie z informacjami podanymi w mailu zawiadamiającym o wysłaniu paczki. Obecnie nasze paczki dostarcza DPD lub Geis w zależności od tego, którą firmę wybierzesz.