Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

W naszym sklepie proponujemy Klientom wygodne formy dostawy produktów.

Wysyłka kurierska oraz paczkomat

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej jest dostępna na terenie całego kraju a paczkomatem - do miejscowości, w których stoją paczkomaty Inpost.

Wysyłka ta jest gratis już od 99zł. Poniżej tej kwoty przesyłka kosztuje 15zł (kurier) lub 9,90zł (paczkomat). Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na płatność przy odbiorze firma kurierska pobierze 4,50zł. Możesz też zapłacić za zamówienie przelewem lub przelewem online, bez dodatkowych kosztów.

W naszej ofercie znajdują się ponadto wybrane produkty opatrzone znaczkiem "Paczka gratis", są one wysyłane na koszt sklepu niezależnie od ich wartości; tylko w przypadku płatności przy odbiorze doliczany jest koszt pobrania. Do takiego zamówienia można ponadto dołożyć produkty, które zostaną także przesłane bez dodatkowych kosztów. Wszelkie podane nam informacje na temat sugerowanych godzin dostaw są dla firmy kurierskiej jedynie wskazówką, dlatego czasem zdarza się, że kurier przyjedzie, gdy nikogo nie ma w domu, jest wtenczas zobowiązany zostawić awizo. Dzwoniąc pod numer podany na awizo można umówić się na dostawę paczki do domu. 

Firmy kurierskie standardowo nie dostarczają paczek w weekendy oraz w bardzo późnych godzinach wieczornych. Z reguły kurierzy rozpoczynają pracę około godziny 9. Przesyłkę można śledzić na stronie przewoźnika zgodnie z informacjami podanymi w mailu zawiadamiającym o wysłaniu paczki. Obecnie nasze paczki dostarcza DPD lub Inpost (paczkomat).