Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

W naszym sklepie dostępne są trzy wygodne sposoby płatności:

  1. gotówka (płatność przy odbiorze)

  2. płatność przelewem na konto sklepu

  3. płatność szybkim przelewem online za pośrednictwem systemu tPay

Dowiedz się więcej o dostępnych u nas sposobach płatności i wybierz najwygodniejszy dla siebie. Pamiętaj, że wszystkie transakcje, które przeprowadzasz w naszym sklepie są bezpieczne, Twoje dane są zabezpieczane i przetwarzane tylko na potrzeby realizacji zamówienia, nigdy nie przekazujemy Twoich danych innym sklepom czy firmom. Transakcje przeprowadzane z nami są zabezpieczane certyfikatem ssl, a płatności online realizujemy za pomocą uznanych, renomowanych serwisów, które gwarantują bezpieczeństwo każdego przelewu.

Gotówka - płatność przy odbiorze

Przy dostawie kurierem doliczany jest koszt pobrania 4,50zł.

Płatność przelewem bezpośrednio na konto sklepu

Płatność przelewem jest dostępna na każdej wybranej przez Ciebie formy dostawy, za tę formę płatności nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Płacisz ze swojego konta na konto sklepu (08 1020 3844 0000 1602 0229 9568) a realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu przelewu.

Płatność szybkim przelewem TPay

Płatność szybkim przelewem online jest możliwa dla każdej wybranej przez Ciebie formy dostawy, jest realizowana bez dodatkowych opłat i prowizji. Po kliknięciu przycisku "Zamawiam" przejdziesz do strony z linkiem umożliwiającym płatność. Link ten kieruje do systemu TPay, gdzie zgodnie ze wskazówkami operatora, będziesz mógł dokonać płatności. System TPay umożliwia płatność z większości kont bankowych a także kart płatniczych i kredytowych. Współpraca z renomowanym operatorem gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.