Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Czy wiesz, że większość dużych sklepów internetowych to podmioty zagraniczne lub zarządzane przez zagraniczne firmy i fundusze inwestycyjne? Nie inaczej jest w branży zoologicznej. Jesteśmy jednym z niewielu większych sklepów zoologicznych, który jest w 100% polski i daje pracę Polakom. Obecnie zatrudniamy bezpośrednio około 10 osób – to 10 miejsc pracy, które zostały w Polsce i 10 osób płacących podatki w Polsce. Współpracujemy z rodzimymi firmami. Jesteśmy z tego dumni i dziękujemy, że dajesz nam pracę swoimi zamówieniami.

Internetowy sklep zoologiczny zwierzakowo.pl powstał w listopadzie 2007r., od tej chwili naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie karmy i akcesoriów dla zwierzaków w atrakcyjnej cenie. W czasie swojego istnienia stale rozszerzamy asortyment, poszukujemy nowych dostawców, zarówno w Polsce, jak i zagranicą, aby naszym Klientom zaoferować możliwie szeroki wybór produktów.

Od początku swojego istnienia firma była zarejestrowana w Polsce i opierała się wyłącznie o polski kapitał. Obecnie nad obsługą zamówień i sklepu pracuje ponad 10 osób, które czuwają nad obsługą klienta, magazynem czy dostawami. Kupując u nas wspierasz w 100% polską firmę.

Duże znaczenie ma dla nas także pomoc bezdomnym zwierzętom, dlatego stale współpracujemy z lokalnymi fundacjami wspomagając ich działania. Prowadzimy różne akcje m.in. ciągłą akcję "Kup obiad" wspomagającą pracę wolontariuszy.