Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Koszty dostawy towarów w naszym sklepie

Przekonaj się sam jak tanio i wygodnie dostarczymy do Ciebie zamówione towary. W naszym sklepie nie ukrywamy kosztów, zawsze wiesz ile naprawdę płacisz. 

Naszym założeniem jest utrzymanie kosztów przesyłki na jak najniższym poziomie, dlatego też oferujemy naszym klientom bezpłatną przesyłkę od niskich kwot. Nie stosujemy ukrytych kosztów takich jak opłata za opakowanie, itp. – nasi Klienci zawsze wiedzą ile zapłacą za dany towar. Do wyboru masz kilka wygodnych form dostawy: kurier, transport własny sklepu. Opłaty za różne formy dostawy znajdziesz w poniższych tabelach.

Dostawa transportem własnym sklepu.

sposób dostawy zamówienie do 99zł zamówienie powyżej 99zł
dostawa w godzinach 16:30-21 na terenie Poznania (transport własny sklepu)* 12zł 0zł
dostawa w godzinach 16:30-21 na terenie administracyjnych granic miejscowości: Suchy Las, Złotniki, Koziegłowy, Swarzędz, Zalasewo, Gruszczyn,  Czapury, Luboń, Wiry, Komorniki, Gołuski, Palędzie, Dąbrówka, Dąbrowa, Plewiska, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Swadzim, Chyby, Kiekrz, Rokietnica, Bytkowo (transport własny sklepu)* 12zł 0zł
produkty z dopiskiem „Paczka gratis”** 0zł 0zł

*Dostawa transportem własnym sklepu obejmuje wyłącznie adresy położone na terenie administracyjnych granic wymienionych w tabeli miejscowości.

**Wybrane produkty z oferty są opatrzone informacją „Paczka gratis”. Artykuły te są dostarczane bez dodatkowych opłat, niezależnie od wartości zakupów.

Dostawa transportem własnym sklepu jest zawsze poprzedzana telefonem, w związku z tym, jeśli nie zastaniemy nikogo w domu druga dostawa jest płatna 12zł niezależnie od wartości zamówienia. Jeśli po umówieniu dostawy okaże się, że jednak nikt nie będzie mógł być w domu o  ustalonej godzinie poinformuj nas o tym wcześniej telefonicznie. Koszty dostawy wymienione w powyższej tabeli są niezależne od wybranej przez Ciebie formy płatności. Nasi kierowcy dostarczają zamówienia od poniedziałku do piątku, towary wnoszone są przez nich pod drzwi mieszkania. 

Dla zamówień realizowanych w godzinach wcześniejszych niż 16:30 przewidziano doręczenie za pośrednictwem firmy kurierskiej na zasadach opisanych poniżej.

Dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całego kraju (DPD):

sposób dostawy zamówienie do 99zł zamówienie powyżej 99zł płatność przy odbiorze
dostawa firmą kurierską na terenie całej Polski 15zł 0zł 4,5zł
produkty z dopiskiem „Paczka gratis”* 0zł 0zł 4,5zł

*Wybrane produkty z oferty są opatrzone informacją „Paczka gratis”. Artykuły te są wysyłane bez dodatkowych opłat, niezależnie od wartości zakupów. Wyjątkiem jest opłata za pobranie, która jest doliczana zawsze w przypadku paczek płatnych przy odbiorze. 

Prosimy wybierz dostawę kurierem, jeśli Twoje zamówienie na terenie Poznania oraz okolic ma być doręczone w godzinach porannych lub przed godziną 16:30.

Firmy kurierskie oraz nasi kierowcy dostarczają zamówienia od poniedziałku do piątku.