Opiekun tej kategorii
opiekun

Karma bez zawartości zbóż


Dużo karm posiadają w składzie zboża, a te, również w wersji przetworzonej (makaron, chleb, produkty sojowe), są one nieprzyswajalne dla psa i ich podawanie bardzo często skutkuje pojawieniem się biegunek oraz występowaniem alergii. Jedyne przyswajalne dla psa zboże to ryż, który jest bezpiecznym wypełniaczem stosowanym w karmach. Właściciele czworonogów powinni pamiętać, że im mniej mięsa w składzie karmy, tym więcej zboża. Zdecydowanie się na karmę bezzbożową można być pewnym, że jest ona odpowiednia dla utrzymania psa w dobrej kondycji.
 • Główne cechy: dla dorosłych duża rasa premium polecany przez zwierzakowo bestseller bezzbożowa
  Ocena:

  Bezzbożowa karma dla dorosłych psów, ras dużych z dodatkiem łososia i ziemniaków.

 • Główne cechy: dla szczeniąt średnia rasa mała rasa duża rasa miniaturka premium polecany przez zwierzakowo bestseller bezzbożowa
  Ocena:

  Pełnoporcjowa bezzbożowa karma dla szczeniąt i młodych ras (4 tyg. - 12 miesięcy) z łososiem i ziemniakami.

 • Główne cechy: dla dorosłych miniaturka mała rasa premium polecany przez zwierzakowo bezzbożowa powyżej 200g wysokoenergetyczna
  Ocena:

  Hypoalergiczna i bezzbożowa karma z jagnięciną, przeznaczona dla dorosłych psów ras miniaturowych.

 • Główne cechy: dla dorosłych mała rasa miniaturka korzystny bezzbożowa bez kurczaka dla wrażliwych
  Ocena:

  Karma bezglutenowa, lekkostrawna oraz najwyższej jakości. Tworzona na bazie mięsa łososia. Dla dorosłych psów małych ras o wrażliwym układzie pokarmowym które nie tolerują mięsa drobiowego.

 • Główne cechy: dla szczeniąt duża rasa miniaturka średnia rasa mała rasa korzystny bezzbożowa bez kurczaka
  Ocena:

  Karma bezglutenowa, lekkostrawna oraz najwyższej jakości. Dla szczeniętom, wszystkich ras nie tolerujących mięsa drobiowego. Tworzona na bazie mięsa królika.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów