Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Drapaki i domki dla kota Trixie


Trixie to zdecydowanie lider jeśli chodzi o akcesoria dla kota na rynku europejskim. W ofercie Trixie znajdziemy drapaki i domki dla kota w przeróżnych kształtach, rozmiarach jak i cenie.

Dlaczego potrzebuję drapaka dla kota?

Większość kotów lubi drapać, służy to zachowaniu właściwej higieny ich pazurków. Postawienie w domu drapaka zapobiega niszczeniu naszych mebli i dywanów. Dodatkowo drapak może być miejscem zabawy i odpoczynku dla naszego kota.

Jaki drapak dla kota wybrać wiszący czy leżący?

Wybór drapaka dla kota musi być zgodny z preferencjami naszego mruczka. Często możesz zaobserwować, czy nasz kot bardziej lubi drapać poziome czy pionowe powierzchnie. Musisz także sprawdzić, czy wybrany drapak dla kota zmieści się do Twojego wnętrza.

Jaki drapak dla kota wybrać?

Wszystko zależy od tego ile mamy miejsca. Jeśli planujemy przeznaczyć na ten cel sporo miejsca warto pomyśleć o dużym drapaku, który będzie jednocześnie miejscem zabaw i drzemki. Większe drapaki posiadają często wygodny hamak dla kota i wiele półek czy tuneli. Możemy także ograniczyć się do mniejszych drapaków dla kota wiszących lub leżących, w zależności od tego czy nasz kot lubi drapać w pionie czy w poziomie.

Jak mogę dopasować drapak do swoich potrzeb?

Każdy kot, każdy opiekun i każde wnętrze jest inne. Jeśli chcesz dobrze dopasować drapak do swojego wnętrza oraz preferencji swojego kota możesz skorzystać z naszych wygodnych filtrów po lewej stronie. Sprawdź nasze bestsellery i produkty polecane, wybierz najlepszy dla siebie typ drapaka. Uważnie przeczytaj także opis produktu, a w szczególności jego wymiary, aby sprawdzić, czy drapak dla kota zmieści się do Twojego wnętrza.

Z czego wykonane są drapaki dla kota?

Drapaki dla kota najczęściej wykonane są z elementów drewianych, tekturowych, owiniętych sizalem (sznurkiem, który kot drapie), półki i hamaki często obite są miękkim pluszem lub inną miłą w dotyku tkaniną.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów