Produkty wybrane dla Ciebie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Legowisko dla kota


Koty przesypiają większą część dnia, nie ma piękniejszego i milszego widoku niż zwinięty w kłębek smacznie śpiący kotek... Nasze leniuszki bardzo chętnie utną sobie drzemkę na naszych kolanach, czy łóżku, ale bardzo chętnie prześpią się także w przytulnym legowisku dla kota lub budce. Legowisko dla kota można ułożyć w ulubionym przez kota miejscu, gdzie będzie się dobrze czuł i chętnie zapadnie w błogi sen. Legowiska dla kotów są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Jakie legowisko dla kota wybrać?

Większość kotów lubi spać zwinięta w kłębek lub chować się w budkach, czy domkach, dlatego dobrym wyborem będą nieduże legowiska dla kota, a także wszelkie budki, domki i kryjówki, w których można się zaszyć i smacznie przespać większość dnia.

Czy koty lubią hamaki dla kota?

Tak, większość kotów lubi hamaki dla kota. Hamak dla kota można kupić jako część do drapaka, kawałek tkaniny do rozciągnięcia między krzesłami, a także jako hamak możliwy do zawieszenia na kaloryferze lub np. poręczy balkonowej. Hamaki dla kotów zapewniają bezpieczne i wygodne miejsce na drzemkę.

Jakie jest najpopularniejsze legowisko dla kota?

Bestsellerowe legowiska dla kota to zdecydowanie wszelkie budki, domki i kryjówki. Większość kotów bardzo lubi się chować lub zaszywać w zacisznych miejscach, często szukają osłoniętych kryjówek. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz szeroki wybór legowisk, domków, budek i kryjówek.

Czym kierować się wybierając legowisko dla kota?

Przede wszystkim sprawdzmy jakie legowisko będzie pasowało do naszego wnętrza i ile mamy miejsca. Czy legowisko będzie leżało na parapecie, czy potrzebujemy wiszącego hamaka, czy raczej budki lub domku stojącego na podłodze. Jeśli mamy dużo miejsca możemy na miejsce drzemki i zabaw wybrać bardziej rozbudowany drapak dla kota.

Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów