Produkty wybrane dla Ciebie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Włączone filtry:

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Torba na kółkach dla kota


Brak samochodu niejednokrotnie znacznie utrudnia możliwość poruszania się z kotem np. do gabinetu weterynaryjnego czy nawet na wystawy. W takiej sytuacji konieczne jest dostosowanie narzędzia transportowego w taki sposób, aby nie tylko było komfortowe dla zwierzęcia, ale również dla niego bezpieczne oraz wygodne dla samego opiekuna. Torba na kółkach dla kota świetnie sprawdza się w tej kwestii, jako że jest wygodna dla pupila, a przy okazji niezwykle komfortowa w obsłudze dla jego opiekuna. Z uwagi na rozmaite rozmiary można dobrać tego rodzaju akcesoria adekwatnie do wielkości samego pupila. Torby posiadają specjalne zabezpieczenie, które minimalizuje ryzyko ucieczki kota w transporcie, a przy okazji, z uwagi na specjalną siateczkę zamontowaną po bokach i z przodu, daje zwierzakowi opcję obserwacji otoczenia. Wytrzymały materiał na zewnątrz połączony jest z miękkim obiciem wewnątrz, co gwarantuje najwyższą jakość produktu.

Jaki jest najlepszy transporter dla kota?

Transporter dla kota zawsze należy dobrać do naszych potrzeb. W zależności od tego czy potrzebujemy transporter do samochodu czy raczej przemieszczamy się dużo pieszo wybierzemy inny typ transportera dla kota. Do samochodu najwygodniejszy będzie tranporter dla kota plastikowy, który możemy przypiąć pasami do siedzenia, jest on łatwy w czyszczeniu i pewny. Jeśli dużo przemieszczamy się piechotą wygodniejsza będzie torba na kołach, torba na ramię lub plecak. Ciekawym rozwiązaniem jest także torba lub kosz do przymocowania na rowerze.

Czy warto kupić torbę transportową dla kota?

Polecamy torby transportowe na kołach i plecaki do transportu kota szczególnie osobom, które często chodzą ze zwierzakiem piechotą lub korzystają z komunikacji publicznej. Przenoszenie kota na plecach lub ciągnięcie go ułatwia spacerowanie ze zwierzakiem, wsiadanie i wysiadanie z autobusu czy tramwaju. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz także transportery do przymocowania na rowerze.

Jak najlepiej przewozić kota w samochodzie?

Jeśli przewozimy kota w samochodzie najlepiej umieścić go wcześniej w plastikowym transporterze, który możemy przypiąć pasami do siedzenia. Możemy się też zdecydować na specjalną smycz, którą wpinamy do samochodowych pasów. Jeśli chcemy ochronic nasze siedzenia przed futrem i pazurami dobrym wyborem będzie specjalna mata samochodowa. Dodatkowo, możemy także zamontować specjalną kratkę do okna, która umożliwi otwarcie okna bez ryzyka, że nasz pies czy kot w nim utknie.

Czy mogę zabrać kota na wycieczkę rowerową?

Oczywiście, jeśli nasz kot lubi taką formę aktywności. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz wybór koszyków montowanych na kierownicy a także toreb mocowanych do bagażnika rowerowego. Znajdziesz u nas transportery dla kota na każdą okazję.