Produkty wybrane dla Ciebie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Włączone filtry:
  • rodzaj transportera: na rower
Producent
rozmiar transportera

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Transporter na rower dla kota


Podróżowanie z kotem samochodem jest dziś proste, co jednak w przypadku, gdy dysponujemy jedynie rowerem, a lubimy zabierać ze sobą naszego kota albo chcemy go przewieźć na wizytę do lekarza weterynarii? Aby taki transport był zupełnie bezpieczny, niezbędny jest transporter na rower dla kota – dobrze dopasowany, łatwy w montażu, a przy okazji wytrzymały i trwały nawet w razie wywrotki. Wnętrze jest zazwyczaj miękkie i komfortowe, a także posiada specjalne zapięcie do zaczepienia kociej smyczy, aby w razie czego nasz pupil nie próbował uciec z transportera. Co więcej, transporter na rower dla kota oferowany przez nasz sklep zoologiczny dostępny jest w różnych formach oraz rozmiarach. Tego rodzaju torby transportowe przystosowane są zarówno do przewożenia pupila z przodu kierownicy, jak również na bagażniku, zależnie od indywidualnych preferencji opiekuna.

Jaki jest najlepszy transporter dla kota?

Transporter dla kota zawsze należy dobrać do naszych potrzeb. W zależności od tego czy potrzebujemy transporter do samochodu czy raczej przemieszczamy się dużo pieszo wybierzemy inny typ transportera dla kota. Do samochodu najwygodniejszy będzie tranporter dla kota plastikowy, który możemy przypiąć pasami do siedzenia, jest on łatwy w czyszczeniu i pewny. Jeśli dużo przemieszczamy się piechotą wygodniejsza będzie torba na kołach, torba na ramię lub plecak. Ciekawym rozwiązaniem jest także torba lub kosz do przymocowania na rowerze.

Czy warto kupić torbę transportową dla kota?

Polecamy torby transportowe na kołach i plecaki do transportu kota szczególnie osobom, które często chodzą ze zwierzakiem piechotą lub korzystają z komunikacji publicznej. Przenoszenie kota na plecach lub ciągnięcie go ułatwia spacerowanie ze zwierzakiem, wsiadanie i wysiadanie z autobusu czy tramwaju. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz także transportery do przymocowania na rowerze.

Jak najlepiej przewozić kota w samochodzie?

Jeśli przewozimy kota w samochodzie najlepiej umieścić go wcześniej w plastikowym transporterze, który możemy przypiąć pasami do siedzenia. Możemy się też zdecydować na specjalną smycz, którą wpinamy do samochodowych pasów. Jeśli chcemy ochronic nasze siedzenia przed futrem i pazurami dobrym wyborem będzie specjalna mata samochodowa. Dodatkowo, możemy także zamontować specjalną kratkę do okna, która umożliwi otwarcie okna bez ryzyka, że nasz pies czy kot w nim utknie.

Czy mogę zabrać kota na wycieczkę rowerową?

Oczywiście, jeśli nasz kot lubi taką formę aktywności. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz wybór koszyków montowanych na kierownicy a także toreb mocowanych do bagażnika rowerowego. Znajdziesz u nas transportery dla kota na każdą okazję.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów