Produkty wybrane dla Ciebie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Plastikowy transporter dla kota


Każdy kot potrzebuje odpowiedniego narzędzia do transportu, zwłaszcza na profilaktyczne podróże do lekarza czy wyjazdy na wakacje i urlopy z właścicielem. Najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o trwałość, ale również mobilność i kocią wygodę jest plastikowy transporter dla kota. To proste urządzenie pozwala przewieźć kota bez żadnego ryzyka dotyczącego jego ucieczki, a w razie stłuczki zapewnia mu większe bezpieczeństwo aniżeli w przypadku przewozu np. w samych szelkach i na smyczy. Nasz sklep zoologiczny oferuje transportery z plastiku o rozmaitych rozmiarach, w różnych kolorach oraz z ciekawymi dodatkami. Niektóre z nich doskonale sprawdzą się od etapu kociaka aż do późnej starości kota z uwagi na adekwatne rozmiary. Specjalnie montowane drzwiczki z plastiku albo metalu ułatwiają zamykanie bez ryzyka wysmyknięcia kota w czasie podróży, zaś sam transporter jest łatwo rozkładany i prosty w czyszczeniu.

Jaki jest najlepszy transporter dla kota?

Transporter dla kota zawsze należy dobrać do naszych potrzeb. W zależności od tego czy potrzebujemy transporter do samochodu czy raczej przemieszczamy się dużo pieszo wybierzemy inny typ transportera dla kota. Do samochodu najwygodniejszy będzie tranporter dla kota plastikowy, który możemy przypiąć pasami do siedzenia, jest on łatwy w czyszczeniu i pewny. Jeśli dużo przemieszczamy się piechotą wygodniejsza będzie torba na kołach, torba na ramię lub plecak. Ciekawym rozwiązaniem jest także torba lub kosz do przymocowania na rowerze.

Czy warto kupić torbę transportową dla kota?

Polecamy torby transportowe na kołach i plecaki do transportu kota szczególnie osobom, które często chodzą ze zwierzakiem piechotą lub korzystają z komunikacji publicznej. Przenoszenie kota na plecach lub ciągnięcie go ułatwia spacerowanie ze zwierzakiem, wsiadanie i wysiadanie z autobusu czy tramwaju. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz także transportery do przymocowania na rowerze.

Jak najlepiej przewozić kota w samochodzie?

Jeśli przewozimy kota w samochodzie najlepiej umieścić go wcześniej w plastikowym transporterze, który możemy przypiąć pasami do siedzenia. Możemy się też zdecydować na specjalną smycz, którą wpinamy do samochodowych pasów. Jeśli chcemy ochronic nasze siedzenia przed futrem i pazurami dobrym wyborem będzie specjalna mata samochodowa. Dodatkowo, możemy także zamontować specjalną kratkę do okna, która umożliwi otwarcie okna bez ryzyka, że nasz pies czy kot w nim utknie.

Czy mogę zabrać kota na wycieczkę rowerową?

Oczywiście, jeśli nasz kot lubi taką formę aktywności. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz wybór koszyków montowanych na kierownicy a także toreb mocowanych do bagażnika rowerowego. Znajdziesz u nas transportery dla kota na każdą okazję.

Pokazuje 1 - 10 z 20 elementów