Produkty wybrane dla Ciebie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Włączone filtry:
 • rodzaj transportera: plecak
rozmiar transportera

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Plecak transportowy dla kota


Niekiedy istnieje konieczność przewożenia kota w bardziej niestandardowy sposób aniżeli w zwykłym transporterze. Dotyczy to głównie sytuacji, w których musimy mieć wolne ręce, na przykład w przypadku, gdy mamy dodatkowy bagaż, który ze sobą nosimy. Dobrze dopasowany plecak transportowy dla kota jest wygodny zarówno dla pupila, jak również i jego opiekuna – zazwyczaj ma regulowane ramiona, które są znacznie wygodniejsze aniżeli noszenie zwykłego transportera w dłoni. Co więcej, jest on miękki i prosty w schowaniu np. do walizki, gdy kot akurat w nim nie przebywa. Specjalna siateczka daje kotu możliwość obserwacji otoczenia, a jednocześnie pełne ścianki izolują go od nadmiaru bodźców. Nasz sklep zoologiczny oferuje zarówno plecaki pionowe, jak też poziome, zależnie od tego, co opiekun oraz kot uznają za lepsze rozwiązanie.

Jaki jest najlepszy transporter dla kota?

Transporter dla kota zawsze należy dobrać do naszych potrzeb. W zależności od tego czy potrzebujemy transporter do samochodu czy raczej przemieszczamy się dużo pieszo wybierzemy inny typ transportera dla kota. Do samochodu najwygodniejszy będzie tranporter dla kota plastikowy, który możemy przypiąć pasami do siedzenia, jest on łatwy w czyszczeniu i pewny. Jeśli dużo przemieszczamy się piechotą wygodniejsza będzie torba na kołach, torba na ramię lub plecak. Ciekawym rozwiązaniem jest także torba lub kosz do przymocowania na rowerze.

Czy warto kupić torbę transportową dla kota?

Polecamy torby transportowe na kołach i plecaki do transportu kota szczególnie osobom, które często chodzą ze zwierzakiem piechotą lub korzystają z komunikacji publicznej. Przenoszenie kota na plecach lub ciągnięcie go ułatwia spacerowanie ze zwierzakiem, wsiadanie i wysiadanie z autobusu czy tramwaju. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz także transportery do przymocowania na rowerze.

Jak najlepiej przewozić kota w samochodzie?

Jeśli przewozimy kota w samochodzie najlepiej umieścić go wcześniej w plastikowym transporterze, który możemy przypiąć pasami do siedzenia. Możemy się też zdecydować na specjalną smycz, którą wpinamy do samochodowych pasów. Jeśli chcemy ochronic nasze siedzenia przed futrem i pazurami dobrym wyborem będzie specjalna mata samochodowa. Dodatkowo, możemy także zamontować specjalną kratkę do okna, która umożliwi otwarcie okna bez ryzyka, że nasz pies czy kot w nim utknie.

Czy mogę zabrać kota na wycieczkę rowerową?

Oczywiście, jeśli nasz kot lubi taką formę aktywności. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz wybór koszyków montowanych na kierownicy a także toreb mocowanych do bagażnika rowerowego. Znajdziesz u nas transportery dla kota na każdą okazję.

 • Główne cechy: transport mały standard plecak plastikowy torba
  Ocena:

  Przezroczysty i lekki transporter, który dzięki otworom jest przewiewny. Odpinana, składana i łatwa do złożenia konstrukcja. Otwierany od boku i od przodu.

 • Główne cechy: transport mały plecak
  Ocena:

  Plecak jednoramienny do noszenia z przodku psa lub kota o wadze do 10 kilogramów. Na pasku dodatkowa kieszeń na telefon.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów