Produkty wybrane dla Ciebie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Włączone filtry:
  • rodzaj transportera: klatka
rozmiar transportera

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Metalowa klatka dla kota


Przewóz kota w samochodzie często jest problemowy, zwłaszcza gdy podróżujemy dość często. Bez względu na to, czy jeździmy z kotem sami, czy też zabieramy ze sobą znajomych albo rodzinę, istotne jest wygospodarowanie bezpiecznego miejsca dla pupila. Świetnie sprawdzi się w tym względzie metalowa klatka dla kota, które będzie doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w przypadku samochodów z większym bagażnikiem. Metalowa klatka dla kota może być wówczas wykonana na wymiar albo dostosowana do standardowych wymiarów samochodów z bagażnikiem typu combi. Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep zoologiczny są wytrzymałe oraz trwałe, co przekłada się na możliwość ich długiego używania oraz odporność na wszelkie uszkodzenia o rozmaitej naturze. Część metalowych klatek sprawdzi się również podczas np. izolowania kota czy ograniczania mu przestrzeni po zabiegach i interwencjach weterynaryjnych.

Jaki jest najlepszy transporter dla kota?

Transporter dla kota zawsze należy dobrać do naszych potrzeb. W zależności od tego czy potrzebujemy transporter do samochodu czy raczej przemieszczamy się dużo pieszo wybierzemy inny typ transportera dla kota. Do samochodu najwygodniejszy będzie tranporter dla kota plastikowy, który możemy przypiąć pasami do siedzenia, jest on łatwy w czyszczeniu i pewny. Jeśli dużo przemieszczamy się piechotą wygodniejsza będzie torba na kołach, torba na ramię lub plecak. Ciekawym rozwiązaniem jest także torba lub kosz do przymocowania na rowerze.

Czy warto kupić torbę transportową dla kota?

Polecamy torby transportowe na kołach i plecaki do transportu kota szczególnie osobom, które często chodzą ze zwierzakiem piechotą lub korzystają z komunikacji publicznej. Przenoszenie kota na plecach lub ciągnięcie go ułatwia spacerowanie ze zwierzakiem, wsiadanie i wysiadanie z autobusu czy tramwaju. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz także transportery do przymocowania na rowerze.

Jak najlepiej przewozić kota w samochodzie?

Jeśli przewozimy kota w samochodzie najlepiej umieścić go wcześniej w plastikowym transporterze, który możemy przypiąć pasami do siedzenia. Możemy się też zdecydować na specjalną smycz, którą wpinamy do samochodowych pasów. Jeśli chcemy ochronic nasze siedzenia przed futrem i pazurami dobrym wyborem będzie specjalna mata samochodowa. Dodatkowo, możemy także zamontować specjalną kratkę do okna, która umożliwi otwarcie okna bez ryzyka, że nasz pies czy kot w nim utknie.

Czy mogę zabrać kota na wycieczkę rowerową?

Oczywiście, jeśli nasz kot lubi taką formę aktywności. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz wybór koszyków montowanych na kierownicy a także toreb mocowanych do bagażnika rowerowego. Znajdziesz u nas transportery dla kota na każdą okazję.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów