Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Tunele dla kotów


Koty uwielbiają bawić się tak, jak zaprogramował je do tego instynkt – dlatego najlepszą rozrywką jest polowanie, czy to na innego kota, ludzkie stopy, czy, w najlepszej opcji, na zabawki. Aby polowanie było udane, a kot zadowolony, niezbędne jest zapewnienie mruczkowi odpowiednich warunków. Te możemy stworzyć dzięki wykorzystaniu właściwych zabawek i konstrukcji, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o kocich potrzebach. Nasz sklep zoologiczny przygotował tunele dla kotów w jednej z kategorii, aby ułatwić troskliwym opiekunom dobór tych szczególnych zabawek. Dzięki tunelom koty mogą zaczaić się w ukrytym miejscu na zabawkę czy zaplanować całą akcję „polowania” na swojego współtowarzysza. Co więcej, szeleszczący materiał sam w sobie zachęca mruczka do zabawy, a długość dostosowana do potrzeb i kocich rozmiarów jeszcze bardziej czyni zabawę adekwatną do temperamentu naszego kota.

Jaka jest najlepsza zabawka dla kota?

Najprostsza odpowiedź to taka, że najlepsza zabawka dla kota to zabawka, którą kot się lubi bawić. Oczywiście ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, jaka zabawka najlepiej się sprawdzi w przypadku naszego kota. Wiele kotów lubi myszki, piłeczki, popularne są także zabawki takie jak witki czy wędki poruszane przez opiekuna. Ciekawą opcją są też zabawki dla kota mechaniczne, gdzie pewne elementy wprawiane są w ruch za pomocą baterii. Jeśli Twój kot lubi kocimiętkę możesz spróbować spryskać zabawki sprayem z kocimiętką, aby przyciągnąć uwagę mruczka.

Tunel dla kota to niewątpliwie świetna zabawka. Większość tuneli dla kota szeleści, pozwala także na przebieganie, chowanie się w środku lub za tunelem, niespodziewane wybieganie z niego i inne tego typu zabawy, które koty uwielbiają. Tunel dla kota w połączeniu z wędką lub myszką tworzą wspaniałe miejsce do zabawy dla każdego kota.

Jaka jest najpopularniejsza zabawka dla kota?

Zdecydowanie najpopularniejsze zabawki dla kota w naszym sklepie zoologicznym to wszelkie myszki, piłeczki oraz wędki. Coraz większą popularnością cieszą się także laserki oraz zabawki, w których jedna część porusza się za pomocą baterii.

Zabawka dla kota interaktywna to zabawka, która zmusza kota do większego wysiłku np. piłki w rolce chowają się czy poruszają po torze. Ta katerogia obejmuje ciekawe zabawki, w których ukryta część porusza się pod materiałem, czy kręci. Interaktywne zabawki dla kota umożliwiają bardzo długą zabawę często odciążąjąc opiekuna.