Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Włączone filtry:
  • rodzaj zabawki dla kota: piłka
Producent
promocja

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Piłki dla kotów


Dobra zabawka dla kota to podstawa. Pozwala ona zaspokoić naturalne instynkty, a przy okazji świetnie sprawdza się również w nawiązywaniu kontaktów z opiekunem i zapewnianiu kotu rozrywki. Wciąż jednak niedoceniane są piłki dla kotów, podczas gdy stanowią one świetną alternatywę dla klasycznych myszek. Ich okrągły kształt sprawia, że zabawka ucieka przed kotem, zachęcając go do pogoni i polowania. Twarde piłeczki doskonale sprawdzą się u kotów lubiących dynamiczne zabawy, natomiast te miękkie będą świetnie przyczepiać się do pazurków w czasie turlania po podłodze. Nasz sklep zoologiczny przygotował piłki dla kotów w różnych rozmiarach oraz formach, a także wykonane z rozmaitych materiałów – wszystko po to, aby opiekun mógł dobrać taką zabawkę, która sprawdzi się przy potrzebach danego mruczka. Dostępne są zarówno piłki z dzwoneczkami, jak również wypełnione kocimiętka czy z doczepianymi piórkami. Mogą służyć do wspólnej albo samodzielnej zabawy.

Jaka jest najlepsza zabawka dla kota?

Najprostsza odpowiedź to taka, że najlepsza zabawka dla kota to zabawka, którą kot się lubi bawić. Oczywiście ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, jaka zabawka najlepiej się sprawdzi w przypadku naszego kota. Wiele kotów lubi myszki, piłeczki, popularne są także zabawki takie jak witki czy wędki poruszane przez opiekuna. Ciekawą opcją są też zabawki dla kota mechaniczne, gdzie pewne elementy wprawiane są w ruch za pomocą baterii. Jeśli Twój kot lubi kocimiętkę możesz spróbować spryskać zabawki sprayem z kocimiętką, aby przyciągnąć uwagę mruczka.

Tunel dla kota to niewątpliwie świetna zabawka. Większość tuneli dla kota szeleści, pozwala także na przebieganie, chowanie się w środku lub za tunelem, niespodziewane wybieganie z niego i inne tego typu zabawy, które koty uwielbiają. Tunel dla kota w połączeniu z wędką lub myszką tworzą wspaniałe miejsce do zabawy dla każdego kota.

Jaka jest najpopularniejsza zabawka dla kota?

Zdecydowanie najpopularniejsze zabawki dla kota w naszym sklepie zoologicznym to wszelkie myszki, piłeczki oraz wędki. Coraz większą popularnością cieszą się także laserki oraz zabawki, w których jedna część porusza się za pomocą baterii.

Zabawka dla kota interaktywna to zabawka, która zmusza kota do większego wysiłku np. piłki w rolce chowają się czy poruszają po torze. Ta katerogia obejmuje ciekawe zabawki, w których ukryta część porusza się pod materiałem, czy kręci. Interaktywne zabawki dla kota umożliwiają bardzo długą zabawę często odciążąjąc opiekuna.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów