Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Zabawki - myszki dla kotów


Każdy doskonale wie, że koty uwielbiają polować na myszy – jaka więc zabawka byłaby lepsza aniżeli właśnie mała, sztuczna myszka? Dzięki niej kot zupełnie bezkrwawo może bawić się w wyimaginowane polowanie czy nawet uczyć się aportować po rzucie opiekuna! Nasz sklep zoologiczny zgromadził w jednym miejscu rozmaite myszki dla kotów, wśród których opiekunowie znajdą idealny produkt dla swojego mruczka. Myszki mają rozmaite cechy, które mogą zadecydować o ich wyborze: niektóre mają dzwoneczki w środku, zachęcające koty do zabawy, inne zaś wypełnione są kocimiętką, doskonałą dla bardziej opieszałych zwierząt. Dostępne są również myszki z piórkami, którymi bardzo chętnie bawią się zarówno kocięta, jak i koty dorosłe. Produkty w zestawach sprawdzą się, gdy chcemy mieć zapas zabawek przy jednym chętnym do psot kocie albo ich całym stadzie. Pojedyncze myszki będą świetnymi testerami kociego gustu – warto je wybrać, aby ocenić, jaką zabawką kot jest szczególnie zainteresowany.

Jaka jest najlepsza zabawka dla kota?

Najprostsza odpowiedź to taka, że najlepsza zabawka dla kota to zabawka, którą kot się lubi bawić. Oczywiście ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, jaka zabawka najlepiej się sprawdzi w przypadku naszego kota. Wiele kotów lubi myszki, piłeczki, popularne są także zabawki takie jak witki czy wędki poruszane przez opiekuna. Ciekawą opcją są też zabawki dla kota mechaniczne, gdzie pewne elementy wprawiane są w ruch za pomocą baterii. Jeśli Twój kot lubi kocimiętkę możesz spróbować spryskać zabawki sprayem z kocimiętką, aby przyciągnąć uwagę mruczka.

Tunel dla kota to niewątpliwie świetna zabawka. Większość tuneli dla kota szeleści, pozwala także na przebieganie, chowanie się w środku lub za tunelem, niespodziewane wybieganie z niego i inne tego typu zabawy, które koty uwielbiają. Tunel dla kota w połączeniu z wędką lub myszką tworzą wspaniałe miejsce do zabawy dla każdego kota.

Jaka jest najpopularniejsza zabawka dla kota?

Zdecydowanie najpopularniejsze zabawki dla kota w naszym sklepie zoologicznym to wszelkie myszki, piłeczki oraz wędki. Coraz większą popularnością cieszą się także laserki oraz zabawki, w których jedna część porusza się za pomocą baterii.

Zabawka dla kota interaktywna to zabawka, która zmusza kota do większego wysiłku np. piłki w rolce chowają się czy poruszają po torze. Ta katerogia obejmuje ciekawe zabawki, w których ukryta część porusza się pod materiałem, czy kręci. Interaktywne zabawki dla kota umożliwiają bardzo długą zabawę często odciążąjąc opiekuna.

 • Główne cechy: w promocji premium polecany przez zwierzakowo bestseller z kocimiętką myszka
  Ocena:

  Trzy pluszowe zabawki ucieszą Twojego kociego psotnika.

 • Główne cechy: premium z piórkami myszka interaktywna
  Ocena:

  Szalona mysz z ruchomym ogonem! Przyciągnie uwagę Twojego kota na długie godziny.

 • Główne cechy: w promocji korzystny bestseller myszka
  Ocena:

  Futrzane myszy z dźwiękiem idealne do kocich zabaw.

 • Główne cechy: w promocji ekonomiczny bestseller zabawa odpoczynek myszka
  Ocena:

  Zabawka - myszka dla kotka; pobudza aktywność i ciekawość każdego futrzaka. Kolory na zdjęciu są przykładowe.

 • Główne cechy: bestseller zabawa myszka
  Ocena:

  Zabawka - myszka dla kotka; pobudza aktywność i ciekawość każdego futrzaka. Kolory na zdjęciu są przykładowe.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów