Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Kryjówki dla kotów


Nie każdy kot lubi zabawy na widoku – często to instynktowne poszukiwanie kryjówki wiąże się z chęcią zaczajenia na wyimaginowaną ofiarę. Z tego powodu na czas zarówno relaksu, jak i zabawy dobrze jest zapewnić kotu wygodne miejsce do ukrycia się i możliwość zabawy z jego wykorzystaniem. Nasz sklep zoologiczny zgromadził w jednym miejscu najciekawsze propozycje kryjówek dla kotów, dzięki którym zabawa z mruczkiem będzie jeszcze bardziej niesamowita. Wśród nich znajdziemy zarówno zabawki z wykorzystaniem tuneli, jak i ciekawych miejsc do wspinania czy z dodatkami dzwoneczków. Wszystkie kryjówki dla kotów są dla nich ciekawe, a jednocześnie zupełnie bezpieczne zarówno na czas zabawy, jak również odpoczynku po niej. Wystarczy wybrać odpowiednią, dopasowaną do temperamentu i wielkości kota konstrukcję, aby móc cieszyć się wraz z nim ciekawą, urozmaiconą rozrywką.

Jaka jest najlepsza zabawka dla kota?

Najprostsza odpowiedź to taka, że najlepsza zabawka dla kota to zabawka, którą kot się lubi bawić. Oczywiście ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, jaka zabawka najlepiej się sprawdzi w przypadku naszego kota. Wiele kotów lubi myszki, piłeczki, popularne są także zabawki takie jak witki czy wędki poruszane przez opiekuna. Ciekawą opcją są też zabawki dla kota mechaniczne, gdzie pewne elementy wprawiane są w ruch za pomocą baterii. Jeśli Twój kot lubi kocimiętkę możesz spróbować spryskać zabawki sprayem z kocimiętką, aby przyciągnąć uwagę mruczka.

Tunel dla kota to niewątpliwie świetna zabawka. Większość tuneli dla kota szeleści, pozwala także na przebieganie, chowanie się w środku lub za tunelem, niespodziewane wybieganie z niego i inne tego typu zabawy, które koty uwielbiają. Tunel dla kota w połączeniu z wędką lub myszką tworzą wspaniałe miejsce do zabawy dla każdego kota.

Jaka jest najpopularniejsza zabawka dla kota?

Zdecydowanie najpopularniejsze zabawki dla kota w naszym sklepie zoologicznym to wszelkie myszki, piłeczki oraz wędki. Coraz większą popularnością cieszą się także laserki oraz zabawki, w których jedna część porusza się za pomocą baterii.

Zabawka dla kota interaktywna to zabawka, która zmusza kota do większego wysiłku np. piłki w rolce chowają się czy poruszają po torze. Ta katerogia obejmuje ciekawe zabawki, w których ukryta część porusza się pod materiałem, czy kręci. Interaktywne zabawki dla kota umożliwiają bardzo długą zabawę często odciążąjąc opiekuna.