Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Włączone filtry:
  • rodzaj zabawki dla kota: interaktywna
Producent
jakość

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Zabawki interaktywne dla kotów


Zabawa z kotem przynosi obopólne korzyści dla niego samego oraz jego opiekuna. Kot ma zagwarantowaną rozrywkę, która jednocześnie pozwala mu spalić kalorie oraz otrzymać codzienną dawkę ruchu. Właściciel z kolei miło spędza czas, a także obniża swój poziom stresu dzięki kontaktowi z wdzięcznym zwierzakiem. Nie zawsze jednak mamy tyle czasu, ile byśmy chcieli, i niekoniecznie możemy go poświęcić na zabawę z kotem. Wystarczy niespodziewana sytuacja w pracy, zebranie w szkole u dziecka czy po prostu choroba albo gorszy dzień – a kot nadal potrzebuje swojej dawki ruchu. W takiej sytuacji nasz sklep zoologiczny poleca zabawki interaktywne dla kotów. Są one w stanie zapewnić każdemu kotu dawkę aktywności i świetną zabawę bez bezpośredniego udziału opiekuna. Takie zabawki rozwijają kocią inteligencję i zdolność kojarzenia, gwarantują rozrywkę, ruch i pozwalają zadbać o naszego podopiecznego nawet w najbardziej zajętym czasie.

Jaka jest najlepsza zabawka dla kota?

Najprostsza odpowiedź to taka, że najlepsza zabawka dla kota to zabawka, którą kot się lubi bawić. Oczywiście ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, jaka zabawka najlepiej się sprawdzi w przypadku naszego kota. Wiele kotów lubi myszki, piłeczki, popularne są także zabawki takie jak witki czy wędki poruszane przez opiekuna. Ciekawą opcją są też zabawki dla kota mechaniczne, gdzie pewne elementy wprawiane są w ruch za pomocą baterii. Jeśli Twój kot lubi kocimiętkę możesz spróbować spryskać zabawki sprayem z kocimiętką, aby przyciągnąć uwagę mruczka.

Tunel dla kota to niewątpliwie świetna zabawka. Większość tuneli dla kota szeleści, pozwala także na przebieganie, chowanie się w środku lub za tunelem, niespodziewane wybieganie z niego i inne tego typu zabawy, które koty uwielbiają. Tunel dla kota w połączeniu z wędką lub myszką tworzą wspaniałe miejsce do zabawy dla każdego kota.

Jaka jest najpopularniejsza zabawka dla kota?

Zdecydowanie najpopularniejsze zabawki dla kota w naszym sklepie zoologicznym to wszelkie myszki, piłeczki oraz wędki. Coraz większą popularnością cieszą się także laserki oraz zabawki, w których jedna część porusza się za pomocą baterii.

Zabawka dla kota interaktywna to zabawka, która zmusza kota do większego wysiłku np. piłki w rolce chowają się czy poruszają po torze. Ta katerogia obejmuje ciekawe zabawki, w których ukryta część porusza się pod materiałem, czy kręci. Interaktywne zabawki dla kota umożliwiają bardzo długą zabawę często odciążąjąc opiekuna.

  • Główne cechy: premium z piórkami myszka interaktywna
    Ocena:

    Szalona mysz z ruchomym ogonem! Przyciągnie uwagę Twojego kota na długie godziny.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji