Produkty wybrane dla Ciebie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Włączone filtry:
  • jakość: ekonomiczny
Producent
promocja
jakość
rekomendacje
akcesoria do kuwet

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Tanie kuwety dla kotów


Nie zawsze decyzja o posiadaniu kota jest długo przemyślana; czasami los stawia nam na drodze zwierzę, które potrzebuje naszej tymczasowej czy stałej opieki. Zdarza się również, że ograniczone fundusze nie pozwalają nam za zakup jedynie markowych i najdroższych produktów. W takiej sytuacji możemy zdecydować się na tanie kuwety dla kotów. Są one funkcjonalne i praktyczne, mają prostą budowę, a dzięki temu nie są również trudne w czyszczeniu. Nasz sklep zoologiczny posiada w swoim asortymencie kuwety w wersji ekonomicznej, które nie powalają ceną, a dobrze sprawdzą się w sytuacjach awaryjnych czy dla osób, którym zależy przede wszystkim na funkcjonalności, nie zaś modnym wyglądzie czy nowoczesnych rozwiązaniach czyszczących. Tego rodzaju kuwety wykonano z bezpiecznego i trwałego materiału w rozmaitych wersjach kolorystycznych.

Co to znaczy kryta kuweta?

Kuweta kryta jest to kocia toaleta, która oprócz spodu, który wypełniamy żwirkiem, posiada także górną część, która zakrywa całość i tworzy mały domek z drzwiczkami. Kuweta kryta dla kota zapobiega roznoszeniu się żwirków i ogranicza nieprzyjemne zapachy. 

Co to znaczy odkryta kuweta dla kota?

Kuweta odkryta to najprostszy i najbardziej rozpowszechniony model kuwety. Kuweta odkryta to rodzaj dużej, płaskiej miski, którą możemy wypełnić żwirkiem. Nie zajmuje tyle miejsca, co kuweta kryta, ale zdecydowanie gorzej chroni przed roznoszeniem żwirku przez kota.

Ile kuwet potrzebuję dla kota?

Kotu zwykle wystarcza jedna kuweta, jeśli jest dobrze dobrana do jego wielkości. Jeśli mamy więcej niż jednego kota musimy sprawdzić, czy starczy im jedna, większa kuweta, czy też będą potrzebowały kolejnych kocich toalet.

Do czego służy łopatka do żwirku?

Łopatka do żwirku do łopatka z dziurkami, którą możemy wybrać zbrylone grudki żwirku zbrylającego. Wielkość dziurek w łopatce musi być dopadowana do grubości żwirku jaki używamy, zbyt małe oczka nie przepuszczą grubszych ziarenek żwirku.

Co to jest filtr do kuwety?

Wymienny filtr stosuje się do kuwet krytych wyposażonych w filtr węglowy. Filtry zapobiegają roznoszeniu się nieprzyjemnych zapachów jednocześnie zapewniając wentylację wewnątrz kuwety. Filtry wymieniamy co kilka miesięcy.

Co to jest kosz na kocie nieczystości?

Kosz na kocie nieczystości to specjalny pojemnik, do którego możemy wyrzucać zbrylone grudki żwirku i inne nieczystości. Kosz nie przepuszcza zapachów i pomaga utrzymywać kuwetę kocią i jej otoczenie w czystości. 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji