Produkty wybrane dla Ciebie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Włączone filtry:
  • akcesoria do kuwet: łopatki
Producent
promocja
jakość
rekomendacje
akcesoria do kuwet

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Łopatki do kuwet dla kota


Czysta kuweta jest czymś niezbędnym w domu, w którym mieszka kot. Jej regularne opróżnianie jest istotne z wielu względów. Przede wszystkim, koty są zwierzętami niezwykle czystymi, dlatego do niesprzątniętej kuwety mogą po prostu nie chcieć się załatwić. Co więcej, odchody pozostawione w kuwecie są źródłem bakterii i nieprzyjemnego zapachu; mocz z kolei może pozostawiać w kuwecie nieciekawe nacieki, a także ma nieprzyjemny zapach. Z tego powodu każdy właściciel powinien opróżniać kuwetę na bieżąco, a przynajmniej dwa razy dziennie w przypadku zdrowego kota. W naszym sklepie zoologicznym zgromadziliśmy łopatki do kuwet rozmaitych marek, wśród których znaleźć można idealny produkt do danej kuwety. Tego rodzaju akcesoria mają różne kolory oraz rozmaitą szerokość, dzięki czemu będą pasowały do kuwet krytych oraz klasycznych. Co więcej, mogą mieć też specjalne profilowanie, znacznie ułatwiające higieniczne oczyszczenie kuwety z odchodów czy żwirku w bryłkach.

Co to znaczy kryta kuweta?

Kuweta kryta jest to kocia toaleta, która oprócz spodu, który wypełniamy żwirkiem, posiada także górną część, która zakrywa całość i tworzy mały domek z drzwiczkami. Kuweta kryta dla kota zapobiega roznoszeniu się żwirków i ogranicza nieprzyjemne zapachy. 

Co to znaczy odkryta kuweta dla kota?

Kuweta odkryta to najprostszy i najbardziej rozpowszechniony model kuwety. Kuweta odkryta to rodzaj dużej, płaskiej miski, którą możemy wypełnić żwirkiem. Nie zajmuje tyle miejsca, co kuweta kryta, ale zdecydowanie gorzej chroni przed roznoszeniem żwirku przez kota.

Ile kuwet potrzebuję dla kota?

Kotu zwykle wystarcza jedna kuweta, jeśli jest dobrze dobrana do jego wielkości. Jeśli mamy więcej niż jednego kota musimy sprawdzić, czy starczy im jedna, większa kuweta, czy też będą potrzebowały kolejnych kocich toalet.

Do czego służy łopatka do żwirku?

Łopatka do żwirku do łopatka z dziurkami, którą możemy wybrać zbrylone grudki żwirku zbrylającego. Wielkość dziurek w łopatce musi być dopadowana do grubości żwirku jaki używamy, zbyt małe oczka nie przepuszczą grubszych ziarenek żwirku.

Co to jest filtr do kuwety?

Wymienny filtr stosuje się do kuwet krytych wyposażonych w filtr węglowy. Filtry zapobiegają roznoszeniu się nieprzyjemnych zapachów jednocześnie zapewniając wentylację wewnątrz kuwety. Filtry wymieniamy co kilka miesięcy.

Co to jest kosz na kocie nieczystości?

Kosz na kocie nieczystości to specjalny pojemnik, do którego możemy wyrzucać zbrylone grudki żwirku i inne nieczystości. Kosz nie przepuszcza zapachów i pomaga utrzymywać kuwetę kocią i jej otoczenie w czystości. 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów