Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Kuweta dla kota


Kuweta dla kota to niezbędny element każdej kociej wyprawki. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz zarówno kuwety kryte, jak i otwarte oraz rozbudowane kocie toalety. Kuweta dla kota powinna być przede wszystkim dopasowana do rozmiarów i liczby kotów w naszym domu. Toaleta dla kota powinna być także funkcjonalna, łatwa do czyszczenia i w miarę możliwości kryta, by pochłaniać wszystkie nieprzyjemne zapachy. Najlepsze kuwety dla kota w szerokim wyborze znajdziesz na stronach naszego sklepu zoologicznego. W kategorii Kuweta dla kota znajdziesz także łopatki do kuwet, filtry do kuwet oraz inne niezbędne akcesoria do kociej toalety.

Co to znaczy kryta kuweta?

Kuweta kryta jest to kocia toaleta, która oprócz spodu, który wypełniamy żwirkiem, posiada także górną część, która zakrywa całość i tworzy mały domek z drzwiczkami. Kuweta kryta dla kota zapobiega roznoszeniu się żwirków i ogranicza nieprzyjemne zapachy. 

Co to znaczy odkryta kuweta dla kota?

Kuweta odkryta to najprostszy i najbardziej rozpowszechniony model kuwety. Kuweta odkryta to rodzaj dużej, płaskiej miski, którą możemy wypełnić żwirkiem. Nie zajmuje tyle miejsca, co kuweta kryta, ale zdecydowanie gorzej chroni przed roznoszeniem żwirku przez kota.

Ile kuwet potrzebuję dla kota?

Kotu zwykle wystarcza jedna kuweta, jeśli jest dobrze dobrana do jego wielkości. Jeśli mamy więcej niż jednego kota musimy sprawdzić, czy starczy im jedna, większa kuweta, czy też będą potrzebowały kolejnych kocich toalet.

Do czego służy łopatka do żwirku?

Łopatka do żwirku do łopatka z dziurkami, którą możemy wybrać zbrylone grudki żwirku zbrylającego. Wielkość dziurek w łopatce musi być dopadowana do grubości żwirku jaki używamy, zbyt małe oczka nie przepuszczą grubszych ziarenek żwirku.

Co to jest filtr do kuwety?

Wymienny filtr stosuje się do kuwet krytych wyposażonych w filtr węglowy. Filtry zapobiegają roznoszeniu się nieprzyjemnych zapachów jednocześnie zapewniając wentylację wewnątrz kuwety. Filtry wymieniamy co kilka miesięcy.

Co to jest kosz na kocie nieczystości?

Kosz na kocie nieczystości to specjalny pojemnik, do którego możemy wyrzucać zbrylone grudki żwirku i inne nieczystości. Kosz nie przepuszcza zapachów i pomaga utrzymywać kuwetę kocią i jej otoczenie w czystości. 

 • Główne cechy: w promocji
  Ocena:

  Filtr węglowy do kuwet Netta.

 • Główne cechy: filtry
  Ocena:

  Zestaw filtrów do krytej kuwety Cleanstep. W opakowaniu znajdują się 2 wymienne filtry. Filtr starczy na około 3 miesiące.

 • Główne cechy: w promocji filtry
  Ocena:

  Filtry wymienne do kuwety Dome. Opakowanie zawiera 2 filtry. Sztuka starcza na ok. 3 miesiące użytkowania.

 • Główne cechy: w promocji
  Ocena:

  Worki do kuwety Top Entry

 • Główne cechy: w promocji worki
  Ocena:

  Zestaw worków do kociej kuwety Dome. W opakowaniu znajduje się 12 woreczków; ułatwiają one wyjmowanie i przenoszenie nieczystości z kocich toalet.

 • Ocena:

  Patyczek z piórkami i puchem to wspaniała zabawa dla kotów w każdym wieku.

 • Główne cechy: kryta szary czerwień
  Ocena:

  Standardowa kryta kocia toaleta; drzwiczki oraz wyższy próg chronią przed roznoszeniem żwirku. Z ciekawym dekorem na drzwiczkach i bokach. W zestawie filtr i łopatka.

 • Główne cechy: odkryta mała
  Ocena:

  Kuweta dla kociąt lub małych kotów. Niski próg ułatwia wchodzenie i wychodzenie z kuwety i pozwala na wczesną naukę korzystania z kuwety. Możliwość dokupienia ramki zapobiegającej wysypywaniu się żwirku.

 • Główne cechy: kryta standardowa zielony
  Ocena:

  Narożna i kryta kuweta idealna dla kotów o średnich rozmiarach. Drzwiczki oraz wyższy próg chronią przed roznoszeniem żwirku. Wymienny filtr węglowy dobrze absorbuje zapach.

 • Główne cechy: łopatki
  Ocena:

  Średniej wielkości łopatka do żwirku zbrylającego.

 • Ocena:

  Kryta toaleta Stefanplast dla kota z uchylnymi drzwiczkami oraz wysuwaną tacę ze żwirkiem

 • Główne cechy: standardowa odkryta
  Ocena:

  Kuweta dla kotów, idealna dla małych kotów i kociąt.

 • Ocena:

  Duża narożna i kryta kuweta idealna dla kotów o większych rozmiarach i małych psów.Drzwiczki oraz wyższy próg chronią przed roznoszeniem żwirku. Filtr węglowy ( wymienny) dobrze absorbuje zapach. Do kuwety dołączona jest łopatka do żwirku.

 • Główne cechy: kryta standardowa niebieski czerwień zielony róż/fiolet
  Ocena:

  Standardowa kryta kocia toaleta; drzwiczki oraz wyższy próg chronią przed roznoszeniem żwirku. Wymiary szerokość 40 cm, wysokość 40 cm, długość 56 cm. Dostępna w trzech kolorach.

 • Główne cechy: w promocji standardowa kryta zielony niebieski
  Ocena:

  Popularna kuweta Vico w nowej, rewolucyjnej odsłonie! System Easy Clean - otwierany przód kuwety znacząco ułatwia jej czyszczenie.

Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów