Żwirek neutralizator dla kota


Nie możesz się pozbyć brzydkiego zapachu z kuwety? Wypróbuj zatem żwirek neutralizator dla kota, którego produkcją zajmują się przede wszystkim firmy, takie jak Certech, Super Benek oraz Trixie. Neutralizator zwiększa wydajność żwirku, zwalcza bakterie i grzyby. Przede wszystkim jednak pomaga usunąć nieprzyjemne zapachy.

Istnieją neutralizatory w postaci sprayu lub w postaci sypkiego proszku. Postaciami w sprayu można dezynfekować kuwety, pomieszczenia, legowiska i zabrudzone przez koty przedmioty. Skutecznie neutralizują zapach amoniaku i pozostawiają powietrze o pięknym zapachu. Neutralizatory w postaci pudru stosujemy bezpośrednio do kuwety, po jej oczyszczeniu wsypujemy trochę proszku na spód, a na wierzch tradycyjny żwirek. Pomaga on w zachowaniu higieny i pochłania nieprzyjemne zapachy, ogranicza wilgotność oraz osusza powierzchnię.

Warto stosować neutralizatory, ponieważ przede wszystkim poprawiają wydajność żwirku dla kota, nie trzeba go zatem często czyścić i wymieniać, w dodatku posiadają one działanie bakteriobójcze i usuwają nieprzyjemny zapach powstający w kuwecie.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji