Żwirek zbrylający dla kota


Każdy właściciel chce jak najlepiej zadbać o swojego kociego towarzysza. Ważnym punktem jest wybór odpowiedniego dla niego żwirku. Żwirek zbrylający dla kota, to jeden z najkorzystniejszych wyborów dla naszego pupila.

Żwirek zbrylający składa się najczęściej z glinki bentonitowej, glinka ta wywołuje pożyteczny proces chemiczny, gdyż wiążę się z wszystkimi uwalnianymi toksynami. Żwirek momentalnie wchłania wilgoć tworząc grudki, które są bardzo łatwe do usunięcia. Pochłania on również nieprzyjemny zapach, który możemy zastąpić innym - dobierając żwirek zbrylający perfumowany. Obecnie na rynku posiadamy duży wybór żwirków zbrylających, istnieje kilkadziesiąt produktów. Największymi producentami tego typu żwirków są : Bazyl, Cat's Best, Pestell, Sanicat, Super Benek. Jednak jedną z najważniejszych zalet tego żwirku jest delikatność, dzięki czemu nie podrażni łapek naszych kotków.

Żwirek zbrylający to dobry wybór zarówno dla kota jak i właściciela, który chce zachować piękny zapach i zdrowie swojego mruczka.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów